1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty WaW

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez WReki, Październik 21, 2008.

1. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Co o tej grze sądzicie?? Większość z was zapewnie grała w bete multiplayer, jakie macie rważenia?

Bo według mnie to jest to samo co CoD 4 tylko że troche gorsze,

Zmienione zostało:
    -bronie
    -mapy
    -większość tekstur
    -postacie
    -zamiast airstrike wypuszcza się 3 psy na mape

Co dodane?:
    Chyba nic szczególnego, albo ja niczego takowego nie zauważyłem

Podsumowując:
    CoD WaW to to samo co CoD4 tylko że gra jest osadzona w czasach wojny światowej i ma mniej bugów, według mnie ta gra to nic specjalnego i szkoda było by mi wydać kase na oryginała.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wisba

wisba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    Odp: Call of Duty WaW

mam pytanie a czy wysszla juz full wersja ze ja oceniasz?? czy oceniasz ta gre po zagraniu 10 min w demo??

4. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

Oceniam tą gre po graniu w bete, w full wersji i tak niewiele się zmieni oprócz tego że będzie jeszcze oprócz multi tryb singleplayer ;/

5. xarr

xarr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

A skąd to przekonanie?

6. The0ne

The0ne Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Na pewno dostał info od programistów ;)

Moderator, a pisać po polsku nie umie, hehe ;]

7. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

moim zdaniem COD5 to COD4 z modami na nowe bronie i mapy .. nic więcej ;/ w multi dodali tylko psy, czołgi, wchodzenie na drzewa, podpalanie i na tym koniec. Przy tym jakie gry teraz wychodzą (FC2,GOW2,ME) to nowy COD nie jest dla mnie interesującym tytułem.

PS.WReki ! będąc moderatorem forum powinieneś nie popełniać tak rażących błędów.

8. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

sorki ale w domu mam Mozillę a tego posta pisałem w sql (IE7) więc nie znaznaczało mi błędów.

@The0ne jeśli wyszła beta to nie wyszła po to aby potem w oryginalnej wersji zmienić wszystko na nowe tylko po to aby wykryć jak najwięcej bugów i je zlikwidować aby w finalnej wersji się nie pojawiły, więc jeśli chodzi o tryb multi to na pewno niewiele się tam zmieni.

9. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka

Puknij się w główkę. A niby co? W miesiąc przebudują całą grę?

10. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk

wersja beta to Zajeba** bugami gra nonsens w ogóle uruchamiania lepiej poczekac na fuulllllaaaa

11. gpiorzel

gpiorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Czyli jest to przeniesione CoD4 tak? Czyli wnioskując z waszych postów 4ka jest złą grą, spoko.
    Ja się nic więcej nie spodziewam jak przerobioną 4kę bo przez rok NIE da się zbudować nic nowego (NFS..)
    I tak czekam na full, a mój ojciec to już napewno :p

12. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

Ja nie twierdze że 4 jest do kitu bo 4 jest ********* ale WaW jest trochę gorsze od 4 po prostu.

@password co myślisz, że w ciągu miesiąca wyeliminują wszystkie bugi z trybu multiplayer? lol, na pewno jakieś wyeliminują ale jeśli chodzi o betatesty to za późno je zaczęli przez co większość bugów pozostanie w trybie multiplayer i aby je usunąć po jakimś czasie będzie trzeba aktualke gry zrobić.

13. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk

wreki nad ta grą pracuje duuuzo osób a BTW nikt nie wie na 1000% kiedy sobie gierka wyjdzie w pełniw funkcjonalna na ryneczek :p wyjdzie wtedy jak będzie gotowa hehe

14. wisba

wisba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk

czyli dla wieszkosci temat jest za przeproszeniem do dupy wiec prosze o zamkniecie go i najlepiej usuniecie go z forum po co nowi uzytkownicy maja czytac takie brednie. Jeszcze nie daj boze pomysla sobie ze nikt tu sie nie zna nad prawdziwym rcenzowaniu gier

15. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

A różnica miedzy Call of Duty 3 a Call of Duty 4 to co ? brak różnicy ? Te gry są całkiem inne ..

Do tego CoD 4 a CoD 5 są robione przez całkiem inną firmę

16. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów

Najlepiej na własne oczy przekonać się jak wygląda Call of Duty 4 ubrany w szatki II wojny światowej :D

Wszyscy najeżdżają na CoD:WaW, ale jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie i może te "kilka" bugów już nie ujrzymy w wersji finalnej, bo szkoda byłoby zawalić dzieło poprzedników...
    Dla mnie to gierka na którą jednak warto poczekać i zagrać... CoD 4 pokazało klasę, i następca powinien zrobić to samo dla serii... nawet jeśli tego nie zrobi to warto zmienić klimat (dosłownie :) ) i przenieść się na te kilka godzin do dżungli i pobawić się w Rambo... Klimatu na pewno w singlu nie zabraknie. Można by wymienić tutaj: przeciwników którzy po spadnięciu z drzewa zwisają z niego na linie, albo takich co symulują śmierć żeby wpakować Ci head'a po podejściu na kilka metrów, zasadzki w dżungli, czyli Amerykańców 4 a żółtków 30 wokół... kilo w majtach i jazda... :D Do tego dochodzą dwie kampanie...

Czasem lepiej zaryzykować i pograć w coś, nawet jeśli grafa dla nas to kicha... :-\
    Jest przecież jeszcze takie coś jak gameplay...

17. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

Brednie to ty piszesz, każdy ma własne zdanie, nikt nie każe nikomu czytać ani ufać w to co piszą inni i w ogóle każdy ma inny gust.

Nawet nie zmienili wiele jeśli chodzi o końcowa tabelkę z wynikami (screen niżej, sorki za "średnią" jakość zdjęcia ale fota była robiona telefonem) ,jedyne co zmienione to znaczek przy kimś kto zdechł. Po prostu według mnie mogli się trochę bardziej wysilić, oczekiwałem na coś całkowicie nowego a nie na mod do CoD4 który zmienia grę na czasy II wojny światowej. CoD3 od CoD2 dużo więcej się różniło niż CoD4 od WaW.
    [​IMG][​IMG]

Zmieniłem zdanie od tych ostatnich 2 dni i jak dla mnie to CoD WaW jest tak samo fajny jak CoD4 albo nawet i trochę lepszy dzięki funkcji grania 2 osób na jednej konsoli przez live.

Wczytywanie...

Poleć forum