1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty WORLD AT WAR POMOCY!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Buraczello, Wrzesień 4, 2012.

1. Buraczello

Buraczello Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Witam mam problem nie z grą ale z mapami nazi zombie. Łatwiej by było wejsc na Xbox live i pobrać, ta :) mam lt 2.0 i dasha 14699 oczywiście prosi o aktualizacje jeśli chce co kolwiek pobrać :) i przeróbka pójdzie sobie :D. Widziałem na youtubie filmiki jak goście robią to poprzez pendrive wszystko ładnie pięknie ale linki co mają pod filmikami są stare i wygasły mają jakieś foldery opisane cyframi i nie wiem co mam pobrać. Wklejają na pena w kompie poprzez program ale ja nie mam tych plików co oni mam tylko 2 foldery jeden jest niby z mapami o nazwie 00000002( 00000001 to sejwy znajduje się w folderze content i chyba tez ten 000002 trzeba tu wkleić), jeszcze jeden nie pamiętam o jakiej nazwie. Wujek Google niestety nie pomaga w moim przypadku. Czy jest ktoś wstanie mi pomóc ? jakiś poradnik podesłać z linkami do plików ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    ale ci goście mają rgh/jtag to sobie tak mogą robić ty musisz to z xbox live pobrać i o ile nie jest płatne to .

4. Buraczello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    rgh/jtag to są wersje płyty głównej ?

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    przeróbka jak lt. Tylko ,że bardziej zawansowana.

6. Buraczello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Aha ja mniej wiecej tak wgrywałem themy do x-a jak oni mapy kurcze raczej by opsiali ze mają jakąś inna przeróbkę :D

7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    themy/dema się da, dcl nie jak nie masz rgh/jtag. Jak chcesz darmowe dcl ściągnąć z xbox live lub tam je kupić.

1 osoba to lubi.
  8. Buraczello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Dzięki bardzo włąsnie wyczytałem na jakimś angielskim forum co nie co :D dużo osób sie skarżyło ze nie możne odpalić ze wyskakuje że plik jest zepsuty a jeden podziękował napisał ze ma jtag :D i działa :) . Jest taka przeróbka u nas dostępna w Polsce ?

Wczytywanie...

Poleć forum