Call of Duty WORLD AT WAR POMOCY!

Buraczello

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem nie z grą ale z mapami nazi zombie. Łatwiej by było wejsc na Xbox live i pobrać, ta :) mam lt 2.0 i dasha 14699 oczywiście prosi o aktualizacje jeśli chce co kolwiek pobrać :) i przeróbka pójdzie sobie :D. Widziałem na youtubie filmiki jak goście robią to poprzez pendrive wszystko ładnie pięknie ale linki co mają pod filmikami są stare i wygasły mają jakieś foldery opisane cyframi i nie wiem co mam pobrać. Wklejają na pena w kompie poprzez program ale ja nie mam tych plików co oni mam tylko 2 foldery jeden jest niby z mapami o nazwie 00000002( 00000001 to sejwy znajduje się w folderze content i chyba tez ten 000002 trzeba tu wkleić), jeszcze jeden nie pamiętam o jakiej nazwie. Wujek Google niestety nie pomaga w moim przypadku. Czy jest ktoś wstanie mi pomóc ? jakiś poradnik podesłać z linkami do plików ?
 

akwarium25

Banned
ale ci goście mają rgh/jtag to sobie tak mogą robić ty musisz to z xbox live pobrać i o ile nie jest płatne to .
 

Buraczello

Użytkownik
Użytkownik
rgh/jtag to są wersje płyty głównej ?
 

akwarium25

Banned
przeróbka jak lt. Tylko ,że bardziej zawansowana.
 

Buraczello

Użytkownik
Użytkownik
Aha ja mniej wiecej tak wgrywałem themy do x-a jak oni mapy kurcze raczej by opsiali ze mają jakąś inna przeróbkę :D
 

akwarium25

Banned
themy/dema się da, dcl nie jak nie masz rgh/jtag. Jak chcesz darmowe dcl ściągnąć z xbox live lub tam je kupić.
 

Buraczello

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki bardzo włąsnie wyczytałem na jakimś angielskim forum co nie co :D dużo osób sie skarżyło ze nie możne odpalić ze wyskakuje że plik jest zepsuty a jeden podziękował napisał ze ma jtag :D i działa :) . Jest taka przeróbka u nas dostępna w Polsce ?
 

Do góry Bottom