1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Juarez: Bound in Blood (PROBLEM)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez magiczny, Lipiec 8, 2009.

1. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Witam serdecznie,

Mam problem, mianowicie w akcie III mam czas wolny i są do wykonania 3 zadania (rozbicie mafii, zabicie indianów, oraz obrona posiadłości jakiegoś kolesia, a potem jego córki). Wykonałem wszystkie zadania i nie wiem co mam dalej robić. Wróciłem do sklepu gdzie wybierałem questy i nic się nie dzieje. Proszę o szybką odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    wracaj do swojego brata, po rozmowie gra leci dalej

4. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    A gdzie on jest? Wskaźnik pokazuje że jest gdzieś dalek, przy sklepie go nie ma.

5. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    kawałek masz do niego, na konia i jedziesz

6. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Po wykonaniu misji masz do niego jechać. Zaznaczony jest czarnym kapeluszem.

7. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    tak jak piszą koledzy, jedź do miejsca zaznaczonego czarnym kapeluszem, czekają tam Twoi bracia i Juarez z kobietą

8. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    On jest daaaaleko, musisz do niego tak jechac ;).

9. promacio

promacio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ogromny problem !

Witam Państwa !
    Mam ogromny problem z tą grą. Mianowicie przysiadlem i pogralem 7 godzinek, autosave itd, piekna sprawa, wylaczam konsole, przychodze za godzinke odpalam a tu gierka nie widzi zapisanych save'ow i zaczyna sie wszystko od nowa i automatycznie kasuje save'a z poprzedniego grania ktory znajdowal sie na dysku. Brak rowniez jest osiagniec ! Pomocy !!! mam iextreme 1.4

10. Dziupla

Dziupla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bełchatów
    Witam :D
    Ja mam taki problem, mianowicie nie rozkminam pojedynku 1 na 1 pierwszy z szeryfem jakoś to zrobiłem ale drugiego juz nie moge zrobic :D
    Wytłumaczy mi ktoś finezje tego pojedynku ^^ ?

11. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Tak, musisz obserwować i liczyć pełne kroki przeciwnika i kontrować je. Czyli koleś na górze ekranu idzie krok w lewo(tak jak patrzysz na monitor ty, nie w jego lewo) to ty dajesz analogiem w prawo i robisz też jeden krok. Chodzi o to, żeby mieć ten celownik na środku bo jak źle wyliczysz jego kroki to ci ucieknie.

12. Razor3100

Razor3100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dokładnie tak!
    Pamiętaj jeszcze żeby trzymać ręke blisko broni za pomocą klawisza RS .

13. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    zwróć uwagę, że jak przeciwnik wychodzi lekko poza obraz, to staję się on lekko rozmyty, musisz cały czas utrzymywać go w zasięgu wzroku jak koledzy wyżej sugerują, czyli poruszać za nim lewym analogiem, natomiast prawym trzymać dłoń jak najbliżej rewolweru, jeśli zbliżysz się za bardzo, twoja postać zamach ci palcem i wróci ręką do pozycji startowej, musisz to dobrze wyczuć i kiedy zadzwoni dzwon jeśli wszystko dobrze ogarnąłeś, strzelasz :)

Wczytywanie...

Poleć forum