1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CAll of Juarez chapter XIII (chyba) problem.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Palik, Lipiec 8, 2009.

1. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Witam, mam problem w misji w której wbijam się do fortu. Gram Thomasem, muszę tam zdobyć 3 konie i ukryć je w stodole. Gdy to zrobię ludzie Juareza podpalają ową stodołę i dostaję polecenie aby wydostać się z ognia i zabić ich wszystkich. Gdy ich zabije trwa to tylko kilka sekund, ponieważ wiem już gdzie są wszyscy rozlokowani, jeden z koni ginie nie mam nawet czasu na zastanowienie co z tym zrobić, i misja kończy się niepowodzeniem .... O co chodzi ? Z góry wielkie dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. siwy1400

siwy1400 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najpierw weź wiadro z woda i ugaś drzwi a potem zabij ich

4. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    ja zagasiłem ogień wodą, wybiłem drani i było kwit

5. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Dzięki bardzo :) spróbuje, nie widziałem, że jest tam wiadro z wodą :)

6. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    siwy1400 byłeś szybszy hehe

Wczytywanie...

Poleć forum