1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call Of Juarez - ostatni Chapter

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Paviano, Lipiec 7, 2009.

1. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Jestem w ostatnim Chapterze (XV) i nie wiem co zrobić. Jestem gdzieś na górze, po de mną piasek się sypie, a na drugiej "wieży" jest Marisa. Wszystkich kolesi pozabijałem i Ray coś do mnie ciągle gada (ja gram Thomasem). Nie wiem co mam teraz zrobić. Proszę o szybką pomoc.

PS. W końcu wyskoczył mi ten koleś, którego mam zabić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Iść do góry po schodach...?

4. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    jak juz pozabijales jego zolnierzy , to stzrelaj do neigo , po krotkim czasie powinien nawiazac dialog i wyzwac cie na pojedynek , wtedy to juz chyba wiesz co robic ;)

Wczytywanie...

Poleć forum