Call of Juarez: The Cartel - bardzo bogata edycja kolekcjonerska

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Firma Techland ujawniła edycję kolekcjonerska nadchodzącego Call of Juarez: The Cartel. Jest ona – jak na dzisiejsze standardy – bardzo bogata. Szczególnie biorąc pod uwagę dość niską cenę.

Przedstawiciele Techlandu ujawnili, że edycja kolekcjonerska Call of Juarez: The Cartel pojawi się w dniu premiery podstawowej wersji gry i kosztować będzie 179,90 zł. Niestety będzie dostępna wyłącznie na PC i w ograniczonej liczbie tysiąca sztuk. A szkoda, bo kolekcjonerka będzie naprawdę bogata.

Jak mówi Tomasz Gawlikowski z Techlandu:

Techland znany jest z tego, że wszelkie Edycje Kolekcjonerskie jakie robi są jednymi z najbogatszych na naszym polskim rynku. Nie mogło być inaczej w wypadku gry, którą sami tworzymy. Chcieliśmy, aby gracze którzy zakupią Edycje Kolekcjonerską Call of Jaurez: The Cartel poczuli klimat Dzikiego Zachodu w XXI wieku. Mam nadzieję, że graczom spodoba się ta limitowana edycja.
W skład edycji kolekcjonerskiej wejdą:

soundtrack
płyta DVD wypełniona screenami, trailerami i tapetami
brelok z nabojem kalibru .44
odznaka policyjna Bena McCalla z kodami ULC (odblokowują karabinek z tłumikiem kal. 9x19 mm i pistolety półautomatyczne z celownikiem optycznym)
smycz z logo gry
benzynowa zapalniczka Bena McCalla
dwa nieśmiertelniki
dowód w sprawie Eddiego Guerry
fałszywe banknoty
okulary przeciwsłoneczne (filtr UV 400
lista broni ze statystykami
plakat z gry
oficjalna bandera z logo Call of Juarez: The Cartel
oficjalna koszulka z logo gry
aluminiowa walizka (50cm x 80 cm).

Poniżej znajdziecie wizualizację kolekcjonerki:



Źródło: Call of Juarez: The Cartel - bardzo bogata edycja kolekcjonerska / CD-Action
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Whoa, bogato oj bogato jak na 180zł, pomyśle nad kupnem.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja myślę że dobrze zrobili dając kolekcjonerkę tylko na PC. Dlaczego? Bo wszyscy wiemy że najmniejsza sprzedaż jest na PCtach a największa na konsolach, więc żeby zachęcić graczy PCtowych wydają tylko dla nich kolekcjonerki, i to tanio bo za 180zł. A na konsolach gra sobie sprzedażą poradzi bardzo dobrze bez EK, jakby i EK na konsole dali to by był lament pt: "za drogo" kto normalny da xxx złotych za grę z badziewiami? Chociaż oscyluję że na konsolach i tak EK by wyniosła 250-300zł a za te bonusy to i tak warto, EK jest świetne. Tak powinny właśnie wyglądać Edycje Kolekcjonerskie, a nie take śmiecie elektroniczne jak w AC Revelations (misje, zbroje, postacie, po cholere mi to ?! chcę ukryte ostrze albo koszulkę/bluzę Desmonda) Tak btw to tylko Polacy wiedzą jakie bonusy dawać do EK, Wiedźmin 2 Dead island, i CoJ: The Cartel
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Ja myślę że dobrze zrobili dając kolekcjonerkę tylko na PC. Dlaczego? Bo wszyscy wiemy że najmniejsza sprzedaż jest na PCtach a największa na konsolach, więc żeby zachęcić graczy PCtowych wydają tylko dla nich kolekcjonerki, i to tanio bo za 180zł. A na konsolach gra sobie sprzedażą poradzi bardzo dobrze bez EK, jakby i EK na konsole dali to by był lament pt: "za drogo" kto normalny da xxx złotych za grę z badziewiami? Chociaż oscyluję że na konsolach i tak EK by wyniosła 250-300zł a za te bonusy to i tak warto, EK jest świetne. Tak powinny właśnie wyglądać Edycje Kolekcjonerskie, a nie take śmiecie elektroniczne jak w AC Revelations (misje, zbroje, postacie, po cholere mi to ?! chcę ukryte ostrze albo koszulkę/bluzę Desmonda) Tak btw to tylko Polacy wiedzą jakie bonusy dawać do EK, Wiedźmin 2 Dead island, i CoJ: The Cartel
To popatrz na kolekcjonerki CoD.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Mnie się podoba ;d Na X'a bym kupił bez wahania, a na PC po co mi skoro nie uciągnie mi jej komp? Ewentualnie kupić i odsprzedać samą grę... Chce ktoś samą gre kupić ? ***
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Ja myślę że dobrze zrobili dając kolekcjonerkę tylko na PC. Dlaczego? Bo wszyscy wiemy że najmniejsza sprzedaż jest na PCtach a największa na konsolach, więc żeby zachęcić graczy PCtowych wydają tylko dla nich kolekcjonerki, i to tanio bo za 180zł. A na konsolach gra sobie sprzedażą poradzi bardzo dobrze bez EK, jakby i EK na konsole dali to by był lament pt: "za drogo" kto normalny da xxx złotych za grę z badziewiami? Chociaż oscyluję że na konsolach i tak EK by wyniosła 250-300zł a za te bonusy to i tak warto, EK jest świetne. Tak powinny właśnie wyglądać Edycje Kolekcjonerskie, a nie take śmiecie elektroniczne jak w AC Revelations (misje, zbroje, postacie, po cholere mi to ?! chcę ukryte ostrze albo koszulkę/bluzę Desmonda) Tak btw to tylko Polacy wiedzą jakie bonusy dawać do EK, Wiedźmin 2 Dead island, i CoJ: The Cartel
Nie mogę się zgodzić że na PC kupuje się mniej gier. PC jest największą platformą dla gier i ta sytuacja nadal się nie zmieniła. Z tego też powodu gry na PC są tańsze.

A zestaw małe mistrzostwo świata, dodatki są droższe chyba niż sama gra =P.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To popatrz na kolekcjonerki CoD.
Popatrzyłem, i co? Badziewny noktowizor, czy samochodzik na pilota i to wszystko po astronomicznych cenach. Po co mi to? EK Cartelu jest świetna, brakuje mi jedynie jakiegoś artbooka.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Popatrzyłem, i co? Badziewny noktowizor, czy samochodzik na pilota i to wszystko po astronomicznych cenach. Po co mi to? EK Cartelu jest świetna, brakuje mi jedynie jakiegoś artbooka.
A i tak ściagniesz tą gre jak większosc osób z tego forum :p


Świetna ta edycja ! Musiałbym kupić ;)
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
No nieźle, sam pomyśle nad zakupem bo niektóre "gadżety" mogą się nawet przydać. Jak widać Polak potrafi i zamiast dorzucać 1000 kodów na DLC i inne pierdoły daje naprawdę bardzo fajne, po części użytkowe rzeczy.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dość pokaźny zestaw jak za 180 zł, chyba pierwszy raz kupię edycję kolekcjonerską jakiejś gry.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dobry zestaw. Polska gra tak jak Wiedźmin to i bogaty zestaw za małe pieniądze. Z przyjemnością kupię
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Tak wszyscy kupią a jest tylko 1000sztuk ciekawe :)
 

servanor

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda, ze na PC tylko
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom