1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Juarez: The Cartel - plotki stały się faktem...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez szem0, Luty 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nareszcie, po wielu miesiącach wodzenia graczy za nos, nasz rodzimy Techland zapowiedział dziś kolejną odsłonę serii Call of Juarez. Call of Juarez: The Cartel – bo tak nazwana została gra – zgodnie z wcześniejszymi plotkami, które jakiś czas temu krążyły po sieci, przeniesie nas do czasów… współczesnych.

O produkcji nie wiemy na razie zbyt wiele - ta informacja prasowa ma nam jedynie przekazać, że taka gra istnieje, a więcej szczegółów na jej temat poznamy w niedługim czasie. Akcja Call of Juarez: The Cartel toczyć się będzie w czasach współczesnych, gdzie odwiedzimy m.in. Los Angeles a także trafimy do Meksyku – i tytułowego miasta Juarez, stolicy narkotykowych karteli. O nich zresztą - a raczej o walce z nimi - gra będzie opowiadać, na co wskazuje jej podtytuł. Nie wiemy, czy w The Cartel pojawią się bracia McCall, pierwszy screen/grafika przedstawia jednak dwóch facetów (pasują na nowych "braci"), którym towarzyszy jakaś dziewczyna (siostra McCall?)

Jak mówi Caroline Stevens z Ubisoftu, firmy będącej światowym wydawcą gry:

Call of Juarez: The Cartel to przepełniony akcją shooter z mocną fabułą, interesującymi postaciami i wieloma opcjami rozgrywki. Gra przeniesie najlepsze elementy Dzikiego Zachodu do czasów współczesnych, jednocześnie zaskakując odważną, wciągającą, aktualną historią.

Gra ukaże się latem tego roku na PC, X360 i PS3.

źródło:
    nvision.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Call of Juarez - TAK! TAK! TAK!

Ale czasy współczesne?! Przecież czasy dzikiego zachodu to motyw charakterystyczny tej gry. Jeżeli przeniosą to do czasów współczesnych gra stanie się prawdopodobnie sklonowanym klonem stu innych klonów. Panowie z Techlandu: CO Z WAMI?!

4. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Tym bardziej ze to Techland powinieneś mieć zaufanie, a nie zakładać ze gra będzie kiepska oni dobrze wiedzą co robią wydali dwa hity i zrobią trzeci ja jestem spokojny :)

5. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Obym się mylił, ale dlaczego w grze, w której cechą rozpoznawczą jest dziki zachód zamienia się tą scenerię na czasy współczesne? Tylko to mnie martwi. Boję się, że będzie to pospolity, niczym niewyróżniający się tytuł.

6. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie zapowiedź wydaję się dość szokująca :D

7. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak zobaczyłem okładkę i pierwszy screen to od razu miałem na myśli: Święci z Bostonu. Może Techland w jakimś 1% inspiruje się tym właśnie filmem.
    Druga części gry była genialna, chociaż tragicznie krótka. Miejmy nadzieję że trójka będzie conajmniej dwa razy dłuższa niż część poprzednia.

8. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    gralem w poprzednią część i mi się spodobała . Mam nadzieje że ta też bedzie trzymała poziom

9. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jedyna była ok,w dwójkę nie grałem.Opłaca się kupić??Jest po polsku??

10. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Trochę lipa że współczesność :p Lubiłem te czasy z Więzów Krwi :)

11. lechuszusz

lechuszusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Gościu z okładki troszkę mi przypomina Johna Marstona.
    Będzie dobra gra, coś czuję.

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Bardziej Ray'a z CoJ Więzów Krwi :D

13. scarab

scarab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Westernowy klimat to było coś, co przyciągało mnie najbardziej do CoJ, szkoda że od tego odeszli bo czekałem na trzecią część od dawna...

14. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mogli zostać przy "starym" dzikim zachodzie,takie jest moje zdanie:)

15. lechuszusz

lechuszusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Chłopaki pewnie po wyjściu Red Dead Redemption zrezygnowali z tych klimatów, bo wiedzą, że niczego nowego nie pokażą, albo nie chce im się tworzyć nowych pomysłów :)
    Kto wie, czasy współczesne mogą być równie ciekawe, no ale to już nie będzie ten sam CoJ.

16. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Jesli chodzi o bogaterow-sprawa jest prosta: jeden to wnuk Thomasa,drugi to wnuk jego brata,trzecia to wnuczka zony Thomasa :)
    edit: @up:moim zdaniem jest wielka roznica pomiedzy CoJ:BiB a RDR,to przeciez fps,nie ,,wolna,, gra(robienie ,,co chcenie,,). Rdr to bardziej westernowski odpowiednik Gta. a coj:bib westernowskiego ,,koda,,

17. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Juarez w czasach współczesnych jakoś mi nie pasuje. Mogliby po prostu zrobić nowy tytuł, który nie będzie miał nic wspólnego z serią CoJ.

18. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Po mojemu też czasy współczesne nie pasują chyba, że w grze będziemy strzelać z rewolwerów, winchesterów itp. Mam nadzieję, że będzie od razu po polsku, a nie, że będziemy rok czekać na aktualizację, która odblokuje język polski w grze tak jak w przypadku BiB.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum