1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call Of Juarez The Cartel-przejście gry Co Op

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez saffal, Lipiec 29, 2011.

1. saffal

saffal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Poszukuję dwie osoby lub jedną na przejście razem kampani. Możemy grać po godzince lub więcej, zależy ile będziemy mieli czasu.
    Piszcie do mnie na live(saffal) lub pw

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dono Hebi

Dono Hebi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    jezeli poczekasz 10 dni do mojej wyplaty to jak kupie cartel to ci pomoge czas bede mial praktycznie zawsze wiec to zalezy od ciebie, 10 sie odezwe to mi dasz znac czy kogos znalazles czy dalej chetny ;)

4. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Hej
    Hetnie pogram w Co-Op lub Multi
    GT- Bebzu PL (jak wysylacie zaproszenie do znajomych to wpiszcie CoJ zebym wiedzial ze to ktos chetny do gry) :)
    HeadSet oczywiscie jest

Wczytywanie...

Poleć forum