1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Juarez: Więzy Krwi - problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kubzon, Lipiec 11, 2009.

1. Kubzon

Kubzon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Potrzebuje pomocy w przejściu jednego elemntu - otóż w trakcie ucieczki diliżansem z miasta, kiedy znajduje się w środku, zaczynają do mnie strzelać, nie wiadomo skąd i jak? Nikogo nie widać przez okna i po chwili ginę. Czy może mnie ktoś poratowć, bo za chwilę nie wiem co mnie trafi....:mad: Dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Najpierw pojawiają się z prawej strony, potem z lewej i na końcu znów z prawej.
    Trzeba ich tylko pozabijać.

4. Kubzon

Kubzon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za podpowiedź, ale gdy obróce się tyłem do kierunku jazdy, to poprawej na początku pojawia się jeden gość na około 2 sek. (ok, udało mi się go ustrzelić), ale później ni huhu, nikogo nie widać i po chwili dead.

5. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    ...bo wtedy pojawiają się po drugiej stronie -,- Jezu, przecież na ekranie pojawiają się znaczniki skąd do Ciebie strzelają!

6. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najpierw obróć się w prawo i zdejmuj kolesi, jak pozabijasz to w lewo, potem znowu w prawo i tak dalej...

7. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Ja to z marszu obcykałem, trzeba mieć sokoli wzrok . hehe. Moim zdaniem największa rzeźnia jest jak bronisz tej indiańskiej wioski przed żołnierzami :)

8. Bełek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Też tak sądzę. Ray'em można ich jednak pyknąć raz dwa (nie używając snajperki) jak się ma dobry wzrok :) Zresztą najlepiej walić headshoty bo wtedy się szybciej ładuje moduł koncentracji.

9. mamil

mamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A jak przejsc misje gdy plyna tymi tratwami, a ja musze strzelac z armaty.Probuje roznych sposobow, ale nic nie pomaga.

10. falcon1984

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Strzelaj powyżej tratw a wtedy pocisk idealnie trafi w tratwę zabijając żołnierzy. Niedobitki zabijaj na lądzie też pociskami z armaty (również strzelając powyżej)

11. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    A jeśli zależy ci na acziwku, to radze uzbroić się w nerwy i zrobić to na EASY/ŁATWY :)

12. jrk92

jrk92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dublin/IE
    a ja mam problem bo nie wiem jak zalatwic ten duzzzy statek bo trzeba go rozbroic zanim doplynie do portu? wie ktos co zrobic?

13. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  14. Bełek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Ładujesz w niego działem (tzn. armatą) troche powyżej punktu oznaczonego gwiazdką.

15. falcon1984

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z armatki do niego ładuj, nie pomyl się z działkiem szybkostrzelnym bo nim nic nie zdziałasz !!!

16. jrk92

jrk92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dublin/IE
    ok dzieki a kto powie jeszcze jak ustrzelic tegoo kowboja czy co tam jak toje z nim jeden na jede?? za groma nie moge go zalatwic...probowalem z 50 razy i dalej lipa:( gdy dochodzi gong ja wygiagam spluwe i strzelam mu powyzej ramienia a on mnie wtedy zabija...

17. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Musisz trzymac reke blisko rewolweru i gdy gong będzie to musisz szybko ręke do broni zbliżyć i wtedy strzał oddajesz. Nie zapomnij o tym aby być na wprost niego, bo to bardzo ułatwia celny strzał. Też miałem z tym problemy.

18. falcon1984

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cały czas zanim oddasz strzał to przesuwaj lewym analogiem aby być na wprost przeciwnika a prawym analogiem zbliżaj rękę do spluwy (ale nie za blisko). Jak usłyszysz gong to szybko prawym analog dajesz w lewo (do spluwy) i jak celownik znajdzie się na wysokości brzucha przeciwnika to strzelaj. Padnie jak kaczka na ziemie jak wszystko zrobisz w dobrym tempie :D

19. adrian121

adrian121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    jrk92 chodzi Ci o pojedynek sam na sam? Wystarczy ze pociągniesz za spust gdy pojawi się czerwony celownik. Strzel w obojętnie jaką część ciała i wygrasz. Jeśli przeciwnik się przemieszcza to Ty tez się przemieszczaj tylko w przeciwnym kierunku

Wczytywanie...

Poleć forum