1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

cały czas wyskakuje mi jeden komunikat podczas próby uruchomienia gry? co zrobić

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kondziorno25, Sierpień 31, 2010.

1. kondziorno25

kondziorno25 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam jeden problem a mianowicie , posiadam przeróbkę iXtreme LT 1.1 , i tutaj nie wiem co mam zrobić gdyż próbuje nagrać gre już 5 raz i płyty do kosza wyskakuje komunikat ,,wyczyść płytę szmatką '' ? nagrywam clone dvd o predkośći 2,2-4 jaka jest wskazana , nagrywarkę jaką posiadam to samsung SH S182 write master.jedną grę nagrałem na dead to rights 3 restribution na esperanzie i działa bez zarzutów , a tutaj próbowałem i na verbatim , emtec , tdk i dalej coś nie tak.co to może być?proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  4. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Wina leży po stronie albo wadliwego obrazu płyty (Sprawdzałeś ABGX360?), albo szwankującej nagrywarki lub napędu w Xboxie. Innych opcji raczej nie ma. Sam mam podobną nagrywarkę (Samsung SH-S183L) i nagrałem na niej 25 gier. Wszystkie śmigały elegancko oprócz dwóch gdzie wyskakiwał czasami błąd jak u Ciebie, ale dało radę przejść całą grę. I tu zaznaczę że napęd ma już swoje lata (A dokładniej 4:)) i bez problemów nagrywałem prędkością 4x (2.4x w mojej serii napędów był niedostępny, w twojej prawdopodobnie też)

Wczytywanie...

Poleć forum