1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Capcom odgrzewanymi kotletami stoi - nadciąga Resident Evil Zero HD

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 26, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gotowi na więcej odgrzewanych kotletów od Capcomu? Nie? I tak je dostaniecie. Japońska firma właśnie ogłosiła, że przygotowuje odświeżoną edycję Resident Evil Zero, które pojawiło się pierwotnie na GameCube.

Capcom właśnie podał informację, że na początku 2016 roku na rynku pojawi się odświeżona edycja Resident Evil Zero. Gra w wersji "HD" przygotowywana jest z myślą o PS4, XONE, PS3, X360 i PC. W tytule pokierujemy Rebeccą Chambers oraz Billym Coenem i będziemy mogli przełączać się między tymi postaciami. W edycji HD znajdziemy także wyzwanie Leech Hunter. By je zaliczyć trzeba będzie znaleźć 100 pijawek (swoją drogą brawa dla Capcomu za autoironiczny komentarz).

W galerii poniżej znajdziecie pierwsze udostępnione grafiki i jeden screenshot. Czekamy na pierwszy gameplay z odświeżoną grafiką.

2. Lotnik421 Xbox One

3. suavvo

suavvo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gli-vce, Poland
    spoko, ja się cieszę, stare Residenty miały niepowtarzalny klimat, w Zero grałem na Gamecubie, ale pewnie większość nie miała okazji w to zagrać, więc Capcom im to teraz umożliwia. Jeszcze przydał by się Metal Gear Solid z Gacka, też bym z chęcią pograł.

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Super.Dla mnie to najlepsza część serii.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jedna z najbardziej krytykowanych residentów, nie licząc szajs rewidentów od 4. Ja chcę 2 i 3

nollo lubi to.
  6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeden z najbardziej niedocenionych Residentów. Na Gamecubie spędziłem z nim masę strasznych chwil. Dużo więcej niż z Residentem 1.

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Akir a ja bym chciał w końcu coś nowego, a nie ciągle odgrzewane kotlety w minimalenie lepszej jakości (które notabene każdy fan tej seri już dawno zaliczył) :patrzy:

8. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Zaliczyles remastera RE 2 i 3 ? To podrzuc linka do zakupu chętnie program bo pierwsza część mnie wgniotla jako remaster.. są gry które zasługują na odnowienie ..

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie zobaczysz takich gier, są one zbyt skomplikowane dla obecnych graczy

wojek_gacek lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum