1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Captain America Super Soldier - bedzie kontynuacja?, jakie wrazenia?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rubensk, Lipiec 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. rubensk

rubensk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Witam wczoraj ukonczylem ta gre zajelo mi to moze z 7 h(hard) bardzo krotka gra ale moim zdaniem najlepsza z kinowek jak myslicie bedzie ciag dalszy bo dla mnie zakonczenie bylo conajmniej dziwne nie walczylo sie z glownym przeciwnikiem cap-a.Jeszcze jedno grał ktos moze to w 3d na tv jak wrazenia? bo zastanawiam sie nad kupnem tv z funkcja 3D.Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hmm nie wiem czy nie zaspoilerowałeś trochę ;/ pisząc o zakończeniu.. Mi akurat dzięki temu ubyło trochę chęci by zagrać w tą grę :(

4. Szczygi92

Szczygi92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-ce
    No, ja właśnie pobrałem tą grę żeby ją sprawdzić,powiem coś o niej jak ją skończę.

5. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    spoko że ten temat juz byl ale nikt nie odpisal..

6. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jakiego typu jest ta gra? Dużo się w niej dzieję i czy jest efektowna walka? Zagrałbym coś w stylu slashera.

7. rubensk

rubensk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    No GOW3 to to nie jest ale tak jak mowie dla mnie gra spoko duzo sie dzieje i fajne kombosy sa i grafika rozpierdziela jak dla mnie kinowki zawsze byly do du...y poza wolverinem moze a to nagralem z dusza na ramieniu ze strace 4 zł ale jak najbardziej kupilbym nawet oryginala;)
    ps oczywiscie zapomnialem o Batmanie Arham Asylum to była perfekcyjna gra

8. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zbiera oceny na poziomie 5/10, ale to przesada. Gra jest samograjem, ale ogólnie satysfakcjonuje. Grafika, sterowanie, projekt poziomów może się podobać. Wkurza optymalizacja - gra mocno zmula czasem. Dla mnie 7/10 - lepiej mi się w to gra niż w Call of Juarez: the Cartel

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak jak już napisał scorpion22

Temat dotyczący opinii tej gry jest tutaj:

http://xboxforum.pl/gier-f12/captain-america-super-soldier-opinie-96742.html

rubensk sądzę, że chciał bardziej za spoilerować.. oraz dowiedzieć się jaki/ i czy jest efekt 3D w tej grze. I jakie wrażenia są z tym związane.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum