1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Carmine przeżyje?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Piotrek ELO, Sierpień 19, 2010.

1. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Epic Games ujawniło dotychczasowe wyniki akcji, w ramach której gracze mają zdecydować o losie Claytona Carmine'a, bohatera Gears of War 3. Według zebranych do tej pory przez deweloperów danych większość osób chce ocalić trzeciego z braci Carmine. To jednak jeszcze nie koniec, ponieważ głosy będą zbierane do 2 września. Ostateczny rezultat poznamy grając w trzecią część serii w kwietniu 2011 roku. Jeśli chcesz wziąć udział w zabawie, to zakup odpowiednią koszulkę dla swojego xboksowego Awatara. Wszystkie zyski ze sprzedaży powędrują do organizacji charytatywnej Child's Play.
    [​IMG][​IMG]

Żródło:Carmine przeżyje? | Aktualności
    Jeśli to zły dział proszę o przeniesienie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    W moim przypadku przeżyje :).

4. gepson3000

gepson3000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niech go zabija . moze to wkurzy reszte i bedzie rzeznia w GoW4 hehe

5. Splaree

Splaree Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie będzie GoWa 4...

6. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Skąd te info ?;) jeszcze nie wyszedł GoW3 ,a ty już propokujesz ,że nie będzie 4 ;) ... powinni to kontynuować tak samo jak Final Fantasy ponieważ GoW naprawdę jest godnym polecenia produktem ;).

Ja jestem za ocaleniem Carmina :) 2 zginęło na naszych oczach to 3 by nie miał zginąć w 3 części ?;p albo przeżyć. może być ciekawe :) .

W ogóle na trailerze nie poznałem Dom'a ... dopiero po 10 razie obejrzenia trailera skumałem ,że ten Wookie ze Starwars to Dom ; p

7. Sblade86

Sblade86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Jakbyś czytał uważniej większość info o tej grze to byś doczytał się i tego że to będzie ostatnia część serii i możliwe że GOW mogłoby być marką taką samą jako HALO.

8. GKxD

GKxD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja wydalem 80 MSP na koszulke save carmine.
    Dla mnie Carmine w GOW3 ma byc przypakowanym madafka z Bazooka i minigunem ktory zarznie kazdego locusta za braci.Bedzie rozwalal ryje z kopniaka niszczyl z rozpaczy wszystko na drodze.
    A jak Marcus Fenix mu sie sprzeciwi jego tez za*****:DD moze byc ciekawie.

Sorry za pismo niemiecki windows i klawerka.

9. Air1

Air1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Carmine powinien przeżyć ,chociaz nie lubialem zadnego z nich , ale nie mialo by to sesnu zeby w kazdej czesci umieral jeden z nich bo byłoby to monotonne i bezsensowne byleby sie ludziom podobało . No bo co wgl carmine ma do Fabuły ? scenka jak umiera dostając Head shota , albo jak wpada do ryjca duzego robala ? bez sensu zabijac trzeciego bo juz nie wymyślą czegos bardziej efektywnego .
    Myśle ze to poprostu naciąganie zwykle z tymi ankietami , ale niech se robią co chcą byleby Gow 3 był bo sie nie moge doczekac dalszych wydarzeń :D

10. Coriic

Coriic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wydaje mi się przeżyje chociaż znając GoWa i jego zwroty akcji nie wiadomo

11. Hidder

Hidder V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: