1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Castelvania Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez beefree88, Styczeń 31, 2011.

1. beefree88

beefree88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Police
    Mianowicie od wczoraj pykam w tą gierkę ale mam pewien problem rozwalam bosa tego przy grobowcu i gdy mogę go wykończyć wciskam RT i zaczyna mi robić jakieś combo wykończeniowe (ukazują mi się 2 okręgi jeden wielki i jeden mniejszy w środku większego) ale zaraz kreatura mnie z rzuca i atakuje z impetem gdy leżę bezwładnie na ziemi. Podejrzewam, że jak na początku gry są takie sytuacje ( z tymi okręgami) to w późniejszej fazie gry będzie ich więcej i bardziej skomplikowane, a ja na prawdę nie wiem co mam podczas ich trwania wciskać, a próbowałem wszystko tyle, że za każdym razem kończyło się to fiaskiem. Więc proszę o pomoc bo gra na prawdę jest warta przejścia. Za informacje z góry WIELKIE DZIĘKI !!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Gdy jedno kółko "wchodzi" w drugie to musisz wcisnąć guzik np. A

Wczytywanie...

Poleć forum