1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Castle Crashers 50% taniej

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MikkpoL11, Grudzień 31, 2009.

1. MikkpoL11

MikkpoL11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    [​IMG] Microsoft kontynuuje obniżanie na 24 godziny ceny jednego z produktów dostępnych na Xbox Live. Dzisiaj, w przedostatni dzień promocji, spadła o ponad połowę kwota wymagana do pobrania pełnej wersji gry Castle Crashers z Xbox Live Arcade - zamiast 1200 MSP potrzeba zaledwie 560 MSP. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji sprawdzić perypetii zakręconych rycerzy od studia Behemoth, to warto się zainteresować. Tutaj czeka nasza recenzja tytułu. Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby opłacające abonament Xbox Live, jak i gracze posiadający darmowe konta. Zakupu da się dokonać za pośrednictwem strony internetowej Rynku.

źródło : Castle Crashers 50% taniej | Aktualności

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Dobra promocja. Jeszcze do tej pory nie miałem bo mi zawsze szkoda 1200 MSP na jedną grę, pobrałem i polecam.

4. @elempl

@elempl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kupione dobra rozwałka :D

Wczytywanie...

Poleć forum