1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Castle crashers

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Rosol9413, Luty 3, 2009.

1. Rosol9413

Rosol9413 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice
    Witam.
    z góry was prosze nie krzyczcie na mnie jeżeli było pełno takich tematów, albo że zły dział :D
    otóż mam sprawę...
    jak gram w grę Castle Crashers przez LIVE'a to wszyscy mają jakiś czerwony miecz...
    pokonuje ostatniego bossa na multi-playerze staje obok/na mieczu tego typa i jest żebym nacisnął "X" naciskam jak powalony i nic :p
    przeszedłem sam i też nie mogłem upragnionego miecza "zdobyć"
    i tu pytanie:
    jak wpaść w posiadanie ów miecza??

ok. nie ważne już sobie poradziłem :p

ale mam jeszcze jedną sprawe...
    drzwi w animal ark
    jak je otworzyć/gdzie/jak zdobyć klucz

2. Lotnik421 Xbox One

3. razdwarazdwa

razdwarazdwa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

gdzie w grzę mogę znaleźć ster żeby wejść na łódź? Przeszedłem wszystko i steru jak nie miałem tak nie mam.

4. Usul

Usul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zdaje mi się że ster jest chyba na planszy gdzie wymieniasz zwierzę bądź miecz. Luneta w zamku tego złego króla co steruje maszyną i jakaś część jeżeli się nie mylę leży koło statku. Jeżeli się mylę to sory ale grałem bardzo dawno.

5. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Te drzwi otwierasz gdy masz taki 'kluczo-miecz'. Taki złoty miecz w kształcie klucza.

6. elkoza

elkoza Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Chciałem tą grę przejść z ludźmi na xbl od 1 lvlu ale wszyscy wczytują postacie na wysokim lvlu przez co taka gra nie ma sensu. Planuję ktoś może przechodzić nową postacią ta gierkę przez xbl?

Wczytywanie...

Poleć forum