Castlevania: Lords of Shadow 2 - Edycja Premium w... trumnie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Oprócz interesujących bonusów wabikiem na specjalne edycje gier są ich odbajerzone opakowania. Jak edycja Premium Castlevanii: Lords of Shadow 2, w której grę razem z dodatkami zamknięto w trumnie.

W tym nietypowym opakowaniu znajdziemy - poza Castlevanią: Lords of Shadow 2 i steelbookiem - cztery figurki zaprojektowane przez Neila Googe'a oraz artbook z grafikami z gry. Edycja Premium ukaże się w Europie w liczbie 30 tysięcy egzemplarzy.

Ponadto zaplanowano mniej bogatą wersję - gra zamknięta w steelbooku z m.in. dodatkowym wampirzym kostiumem i kilkoma przedmiotami do użycia w grze.

Na koniec zemsta Drakuli, czyli nowy zwiastun:


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grałem kiedyś w pierwszą część i jakoś nie mogłem się przełamać zeby w to grać...
Wytrwałem 2 godziny i odłożyłem w kąt.
Gra jest na prawdę ładna,ale jak dla mnie zbyt nudna,a fabuła też jakaś taka i musiałem się czasem domyślać,bo jednak super english perfect to nie jestem.
Zobaczymy jak będzie w dwójce.

Co do ed.kolekcjonerskiej to też jakiegoś szału nie ma,z resztą nigdy kolekcjonerki nie kupiłem,bo aż tak mnie to nie jara,a do tego ostatnio duży nacisk dają na jakieś kody do wykorzystania zamiast coś bajeranckiego.

Jedyna kolekcjonerka na jaką się czaje i wam też polecam to ta DEAD ISLAND RIPTIDE EDYCJA KOLEKCJONERSKA /PL/X360 (3671617552) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dużo bajerów po przystępnej cenie
 

ad@m

Świeżak
Świeżak
Grałem kiedyś w pierwszą część i jakoś nie mogłem się przełamać zeby w to grać...
Wytrwałem 2 godziny i odłożyłem w kąt.
Gra jest na prawdę ładna,ale jak dla mnie zbyt nudna,a fabuła też jakaś taka i musiałem się czasem domyślać,bo jednak super english perfect to nie jestem.
Zobaczymy jak będzie w dwójce.

Co do ed.kolekcjonerskiej to też jakiegoś szału nie ma,z resztą nigdy kolekcjonerki nie kupiłem,bo aż tak mnie to nie jara,a do tego ostatnio duży nacisk dają na jakieś kody do wykorzystania zamiast coś bajeranckiego.

Jedyna kolekcjonerka na jaką się czaje i wam też polecam to ta DEAD ISLAND RIPTIDE EDYCJA KOLEKCJONERSKA /PL/X360 (3671617552) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dużo bajerów po przystępnej cenie
Każdy ma swój gust i trzeba go uszanować, mi pierwsza część bardzo sie podobała, fajne zagadki, oprawa graficzna, walki z bossami myślę ze druga część mnie nie zawiedzie.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
pierwsza część na tyle trudna że o mały włos a dostałbym załamania nerwowego a w misji z pozytywką po prostu odpuściłem po kilku godzinach i kupiłem poradnik bo sobie nie mogłem poradzić.
jedynka na tyle miodna że wyczekuję dwójeczki i pokładam szczere nadzieje że będzie równie wyczerpująca i satysfakcjonująca co pierwsza część.
a zapowiada się nieźle.
 

Do góry Bottom