1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Castlevania: Lords of Shadow 2 na VGA 2012

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez JaZz, Grudzień 3, 2012.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Wydane w 2010 roku Lords of Shadow spod zdolnych rąk Mercury Steam okazało się naprawdę dobrą grą, więc Konami bez chwili wahania powierzyło hiszpańskiemu studiu produkcję sequela. Na początku czerwca mieliśmy okazję zobaczyć świetny zwiastun CGI, zaś na tegorocznej gali VGA dostaniemy pierwszy gameplay z Castlevania: Lords of Shadow 2.

Geoff Keighley rozkręci Video Game Awards 2012 już w przyszłym tygodniu, startując dokładnie 7 grudnia. By podgrzać jeszcze bardziej atmosferę wśród wampirzych fanów, na witrynę Spike wrzucono 25-sekundowy teaser gry, który możecie zobaczyć niżej.

Castlevania: Lords of Shadow 2 na VGA 2012 | PPE.PL - Portal PSX Extreme

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
  4. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pierwsza część to tak naprawdę dla fanów tej serii to było kiepska gra - a ten finalny boss to już całkiem porażka /

Druga część już się tak nie sprzeda

5. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem, jak ją odbierali prawdziwi "fani" Castlevanii- nigdy nim nie byłem, Lords Of Shadow to była moja pierwsza styczność z tą grą, ale jedno mogę powiedzieć. Mercury Steam odwaliło kawał dobrej roboty, robiąc ten slasher i tym samym przyciągnęli mnie do dwójki. Jak dla mnie pierwsza część to była jedna z lepszych gier 2011r.

6. Wincent

Wincent Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2 na VGA 2012

Ogarnij sie i nie wypisuj takich bredni.Przeprowadzales jakas ankiete,ze piszesz za wszystkich? Jak dla mnie i pewnie nie tylko, swietna gra, czekam na 2 czesc:)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

7. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Najlepszy slasher w jaki grałem. Więc druga część na pewno zagości w moim napędzie :D

Wczytywanie...

Poleć forum