1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Castlevania: Lords of Shadow 2 pojawi się zimą - z Drakulą i otwartym światem

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Czerwiec 6, 2013.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

O rajuniu. Dajcie mi to już.

Pierwsza część Castlevania: Lords of Shadow wyskoczyła jak diabeł z pudełka i pozamiatała - gorąco polecam również dzisiaj, bo to jedna z najbardziej udanych i pełnych rozmachu produkcji na tej generacji konsol. Polecam również dla szokującego zakończenia, które w części pokazywane jest na poniższym zwiastunie (i w dalszej części newsa) - jeśli zamierzacie odświeżyć "jedynkę" przed nadejściem Castlevania: Lords of Shadow 2, czujcie się ostrzeżeni i nie oglądajcie ani nie czytajcie dalej.

Duża część gry ma się odbywać w otwartym świecie, na dodatek tym współczesnym, który w tak niesamowity sposób pokazano w rzeczonym finale. Właśnie z tego miejsca wystartuje akcja "dwójki". Zabawa nie ma być przerywana loadingami. Odwiedzimy również sam zamek Drakuli, który szczerze mówiąc ciekawi mnie bardziej niż ten prawdziwy świat - takie przemieszczanie gotyku ze współczesnością może się skończyć czkawką. Póki jednak daję Mercury Steam i Konami duży kredyt zaufania, zwłaszcza że gra ma być mroczniejsza, a walka nieco bardziej taktyczna.

Via: Polygamia.pl

Dodam od siebie, że wyczuwam pretendenta go gry roku. No i muzyka w trailerze miażdży suty...

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Trailer długi i świetny.To będzie mega-gra !

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zapowiada się na super grę, trailer git :D

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Trailer masakra. W pozytywnym znaczeniu. Gierka najprawdopodobniej MUST HAVE.

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Lords of shadows do dzisiaj śni mi się po nocach (misja z przeklętą pozytywką, kilka dobrych godzin spędziłem zanim ją rozpracowałem do końca z przejściami po itemy) ale gierka była.... Nie do opisania.
    Trudna już na EASY, wciągająca fabuła system walk... cud i miód.
    Jak dwójka będzie podobna do jedynki to pewnie znowu wezmę urlop w pracy :D

7. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Wooow...Zadam głupie pytanie, czy jeśli nie grałem w 1kę, to koniecznie muszę nadrobić to zaniedbanie?

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ja uważam że tak, gierka jest świetna

9. spioszeq3

spioszeq3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1 to najlepszy slasher w jaki grałem. Mam nadzieję że 2 będzie trzymać poziom, ale trochę martwi mnie otwarty świat, na który człowiek pracujący taki jak ja nie ma za bardzo czasu. Wierzcie lub nie ale Assassin Creeda 3, grając tylko w niego, katowałem 2 miesiące i pod koniec po prostu już mnie nudził.

Wczytywanie...

Poleć forum