1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Castlevania: Lords of Shadow 2 to wtopa na całego?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 21, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Po wychwalanej przez wielu Castlevevanii od Mercury Steam spodziewać można było się, że prężnie promowany przez Konami sequel z miejsca zdobędzie uznanie tak recenzentów, jak i graczy. Jak na razie jednak na Castlevania: Lords of Shadow 2 sypią się gromy. Dokładnie dwa.

Najnowszą odsłonę wampirzej serii oceniły już Game Informer i Edge. Oba magazyny nie miały żadnych skrupułów i wystawiły noty dużo poniżej cyferek oczekiwanych przez fanów i zapewne samo Konami. Amerykański kolos wlepił 6, zaś znani z bezkompromisowości Brytyjczycy sięgnęli po kartonik z cyferką 4.

Co jest nie tak z Castlevania: Lords of Shadow 2? Według Game Informera dosłownie wszystko. W podsumowaniu recenzji przeczytać możemy m.in. o tym, że znane z prequela zmyślne łączenie znanych z innych hitów elementów w kontynuacji przybrało postać niedbale pozszywanego monstrum.

Sytuacja będzie bardziej klarowna wraz z kolejnymi recenzjami, ale jak na razie wychodzi na to, że wampirowi ktoś wybił kły.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Już sama objętość tej części-tylko jedna płytka daje do myślenia. Mało tego. Rip zajmuje całe 4 GB ! Prawdopodobnie Mercury Team zrobiło odwal na całego po sukcesie pierwszej odsłony.

Edit:

Nie jest dobrze. Po ściągnięciu ripa 4 GB i przejrzeniu plików gry samo jądro gry zajmuje tylko 3 GB, reszta to wideo, pliki językowe i muzyka. Może źle robię sugerując się objętością gry, ale po pierwszej części tu również spodziewałem się dwupłytówki. To może być faktycznie wtopa, ale o tym przekonam się jutro.

4. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pewnie tona dlc już gotowa do wydania :D

1 osoba to lubi.
  5. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    eh, a mialem nadzieję na dobrą grę. no cóż, czekam na thiefa

6. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pograłem trochę i póki co mnie się tam podoba, ale może jestem wyposzczony, bo dawno nic nie wychodziło :p

7. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    przyznam nie wygląda super extra ale tektury nie sa złe a napewno nie gorsze od jedynki
    co do samej gry po 2h jak na razie to albo ci recenzenci mysleli zze nie wiem zobacza wapira na wrotkach mnie się pdoba taak minimum na 8/10gra;)

8. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jest ciekawa crapowskim forum nie wierze. News ma psuć atmosferę dobrej gry?

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    O jakich ty forach mówisz ? Game Informer i Edge to magazyny, a nie crapowskie fora..

Co do gry to niewierze, że jest gorsza od bety która była na targach komputerowych (nie pamiętam już jakich :D, chyba E3?). I którą wszyscy się jarali mówiąc, że nawet w tej fazie produkcji gra jest bardzo dobra.

10. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    juz wiem co mogło im się nie spodobać;)
    jak na razie to widzę tyle ze w jedynce lokacji było wiele tak naprawde co rozdział byliśmy rzucani coraz do innej jak i majacej inny styl tutaj tez jest podobnie ale jednak przechodzimy z lokacji mrocznej do mrocznej moze recenzenci odpczuli monotonię.
    Reszta mi sie podoba dalej dałbym 8 ale moja dokładna opinia pojawi się w temacie opinie

11. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Nie no gra jest zdecydowanie gorsza od poprzedniej. Ale jakimś tam crapem teznie jest.Nie mniej przewaznie bywa tak,ze gry ktore zajmuja malo nie maja dosc fajnego contentu albo sa monotonne z oczywistych przyczyn )np Of Orcs and Man, Riptide ktore bylo mocno srednie).

Wiec tak. Fabula? Mocno na sile..O ile jestem w stanie normalnie przebolec syna Belmonta i syna syna Belmonta . Tak juz historia Draculi jest mocno naciagana. Rowniez zamieszanie z filmikami w openingu o tym swiadczy. Dracula? Wydawac by sie moglo,ze Dracula to kozak.I fakt ma przekozaczony sposob bycia ale jego moce sa dosyc smieszne.Kazdy boss nawet w jedynce mial duzo wiecej sily od niego. Szkoda. Pamietam,ze w Lament of Innocene grajac wampirem moglismy latac itp...A tutaj nasz Dracuja jest zwyklym czlowiekiem...Nie ma tez zadnych wojsk ciemnosci ani nic... Muzyka? Ani nie drazni ani nie zachwyca.Jest. Grafika? Dosyc dobra.Tekstury sa roznej jakosci.Od najslabszych do najlepszych (postac). Gampelay? I do tego kazdy sie przyczepi. Jest srednio ale nnie najgorzej. Gra jest przekombinowana. Zamiast siekac jak w pierwszej czesci nierzadko musimy uciekac (np przemieniajac sie w mysz-cmon Dracula) przed stworami przypominajacymi te z Dooma 3 WTF . Lokacje sa malo bogate w detale i malo roznorodne. Mozna zapomniec o lokacji z Baba-Jaga czy tej w gorach. Tutaj mamy mroczne miasto i wszystkie wariacje na jego temat. O ile we wczesniejszej czesci lokacje byly wieksze tak tutaj mamy nieco skromniej ibardzo czesto pozostaja nam same korytarze.

Generalnie co mnie sie nie podoba ?
    Jak narazie:
    -fabula
    -lokacje
    -gameplay
    -postac Draculi
    -przeplatanie sie filmikow ze wstawkami na enginie gry
    -epoka i stwory dziwolagi nie wyszly Draculi na dobre, mam wrazenie jakbym gral bonusowa postacia z zupelnie innej gry

Ale gra jakims masakrycznym crapem nie jest... Swoja droga przypomina mi to troche inna gre Konami z kolesiem kotremu rozpackiwalo sie cialo, Neverdead bodaj? Tez byla zwyklym sredniakiem.

2 użytkowników lubi ten post.
  12. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Czyli niestety Mercury Steam się nie popisało...

13. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Kurcze, może gra nie ma takich fajnych lokacji jak część pierwsza, ale gram już kilka godzin i nie mogę się oderwać.

14. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    rip thiefa ma 5,5 GB a ponoć jest kozak, więc takie ocenianie na podstawie wagi obrazu może być nieadekwatne do rzeczywistości, teraz dobrze potrafią kompresować dane na krążkach. Ale czego bym tu nie powiedział to faktycznie gwiazdy na niebie wskazują że druga Castlevania LOS jest przeciętniakiem i coś mi się wydaje że w najbliższym czasie w Mercury Steam polecą głowy :)

15. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    w MC już leciały dawno przecież to jest ich ostatnia Castlevania i zwieńczenie serii;)
    Co do gry to przeszedłem 1/2 gry tak mi sie wydaje i grałem jakies 8h wiec czas jest dobry;)

Wczytywanie...

Poleć forum