1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Castlevania Lords Of Shadow - OPINIE

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Fuks, Październik 2, 2010.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Gra ukazała się w sieci piszcie tu swoje wrażenia z gry i czy wam się ona podoba czy nie.

http://xboxforum.pl/pomoc-f19/castlevania-lords-shadows-misje-68295.html - tutaj wypisujcie problemy z misjami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. stanko111

stanko111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak na razie świetna, graficznie mocno odstaje od GOW3 ale poza tym jest naprawdę dobra, być może najlepszy slasher na xboxa.

4. Dantex12

Dantex12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra bardzo dobra .Przeszedłem wszystkie części na wszystkich konsolach i uważam że ta jest tak samo świetna jak każda poprzednia .Ale porównywanie do gow tak i tutaj jak i na innych stronach to porażka .

5. Rosentine

Rosentine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Powiedzcie mi czy jestem jedyna osoba ktora czuje jakby ta gra zaczynala sie od srodka? Bo do tej pory nie wiem o co chodzi, mi ze ze zrozumieniem czytam ksiazke.... To wyglada jakby ta gra nie miala wogole wprowadzenia :D... Pozatym system walki i grafika bardzo pozytywnie.

6. czaras2099

czaras2099 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    uff... pól nocy naparzania i stwierdzam że to coś pięknego... :D Polecam gorąco!!

7. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Mocna pozycja również zaskoczenie dużo opinii ze zniszczą serie :) a wyszło wręcz świetnie jednego miesiąca dwie gry w którę aż chce się grać wspaniale polecam gre fakt są spadki klatek ale mimo to gra 1 klasa.

` Castlevania Lords Of Shadow // Enslaved Odyssey To The West - Czarne konie tego roku ! :)

8. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Po 9 godzinach grania, no może po 7 bo pierwsze dwie godziny przepadły wraz z zepsutym savem (corrupted data) mogę śmiało stwierdzić że gra jest genialna.
    Poziom graficzny na bardzo wysokim poziomie, nie dziwię się że gra zajmuje 2DVD, lokacje dopieszczone, aż miło się ogląda, sporo szczegółów graficznych cieszących oko.
    Fabuła gry wciąga z każdym chapterem, pomimo że nie jestem geniuszem z angielskiego problemów z ogarnięciem gry jakoś nie mam, zagadki raczej na niskim poziomie, więcej szukania niż myślenia. Nie wiem ile może zająć przejście gry ale po dzisiejszym dniu mogę śmiało stwierdzić że 25 godzin grania to chyba będzie minimum.
    Bossowie, szczególnie "stone idol titan" powalił mnie na kolana, przy nich Gabriel wygląda jak paznokieć :)
    Co do gameplayu nie zauważyłem jakiś poważnych spadków FPS, grę mam zainstalowaną na dysku i śmiga aż miło.
    Reasumując swoją wypowiedź mogę śmiało stwierdzić że to najlepszy slasher na Xa, tytuł obowiązkowy dla każdego szanującego się gracza :DD
    Ocena wstępna: 9,8/10

9. Maggot123

Maggot123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    trzeba też dodać że gra jest dosyć trudna! gram na medium i czasami trzeba się troche namęczyć żeby przejść dalej :) jestem w 3 czapterku ale teraz mogę śmiało powiedzieć że lepszego slashera xbox nie widział! i z tego co widzę to gra będzie bardzo długa!!!

ponad 9 spokojnie mogę dać!!! :)

10. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja gram na EASY :) żeby się nie przemęczać. I potwierdzam zdanie kolegów wyżej. Gra jest bardzo długa i wciągająca. Fabularnie jak najbardziej ok.
    Najlepszy slasher na xboxa, ale znowu utknąłem :D ...

WYMODEROWANO

11. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Jestem w 2 chapterze i już widzę że gra będzie znakomita, system walki, nauka skilli na początku, grafika olśniewająca, szok.

9,5/10

12. kleszczu290

kleszczu290 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przed chwilą skończyłem Enslaved i byłem zachwycony tą grą...po czym włączyłem nową Castlevanie i kopara mi opadła:D tak dopracowanej, różnorodnej gry od dawien dawna nie widziałem-pochłonęła mnie ta gra do końca:) jak dla mnie must have dla każdego gracza! Myślę, że jest to najlepsza odpowiedź na God Of War 3, która na całe szczęście wyszła na naszą 360-tke:)jak dla mnie 10/10

13. Arh4niol

Arh4niol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gierka świetna dopracowana w najmniejszych szczegółach poczynając od Menu na rozgrywce kończąc .
    Jedyne do czego mogę się doczepić to trochę kiepska animacja przeciwników których używany jako wierzchowców(pająk, trol, itp)w trakcie jazdy nimi.
    Mam dodatkowo pytanie do osób które przeszły rozdział 3.1 gdzie znajduje się 3 wruszka 1 jest koło miejsca z 3 maskami które trzeba magią aktywować 2ga jest na szczycie wierzy za poruszoną przez maski rzeźbą ale 3ciej nieumie znaleźć.

14. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    gra po prostu miażdży. czekam na jakiegoś zastępce GoW3 na x360 i chyba się doczekałem. graficzka świetna, niektóre widoki bajeczne, choć czasem alliasing daje popalić ;] aktualnie jestem w chapterze 3, więc gram może z 5 godzin, ale jest na prawdę niesamowicie. Fabuła wciągająca, a do tego walki z tytanami rodem z shadow of the colossus (co było jedynym plusem owej starej gry :p). Do tego trochę zagadek logicznych i mała dawka prince of persia.

9+/10 na tę chwilę z mojej strony, ale ostatecznie ocenię jak przejdę całość ;)

15. OROPAC

OROPAC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miód na moje serce:D Narescie swietny slesher bo od czasu Bayonetty nic ciekawego nie dzialo sie w tym gatunku. Dawno zadna gra mnie tak nie wcagneła!!! 9+/10 ale mysle ze jak przejde cala gre to ocena sie podniesie:)pozdro

16. mzajac91

mzajac91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm jakby to? dla mnie 10/10 z jap. Voice Actingiem byloby 11/10. Żałuje bardzo ze gram na niepanoramicznym monitorze bo mam troche poszarpane krawędzie... A tak gra mega. Poziom trudności w sam raz, zeby coś zrobić trzeba się pomęczyć :D

17. ziombel86

ziombel86 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bomba gra, elgenacka grafika, dobry system walki i poziom trudnosci. Dobrze ze czasami sa trudniejsze zagadki sama akcja nie zawsze mi sie widzi

18. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najlepsza gra jaka wyszła na świecie :D nie ma lepszej. Mój NAMBER ŁAN.
    Dziwie się, że nikt nie napisal o bardzo ważnej rzeczy bez której by tej gry nie bylo.

SOUNDTRACK! muzyka jest po prostu genialna i dobrze dopasowania.
    Najlepsza nuta jest jak się kończy każdy epizod :) a w tle jest mapa pokazana ;p

19. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    ja gralem i wrazenia fajne ;) Gra bardzo mi się podoba, grafika na prawdę świetna, w sumie przyjemnie i miło się gra, kupię jak potanieje :) Ot taki fajny slasher ;)

20. maciekl15

maciekl15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pionki
    zgadzam się z przedmówcą odnośnie grafiki, mimo iż nie mam monitora w HD to na rozdziałce 1240x1024 gra ma mase detali.
    to w HD musi się ta gra prezentować wyśmienicie, demo w miare długie, fajne ;) no i przede wszystkim akcja wartka. o wiele lepsza gra się zapowiada niż
    Dante's Inferno.
    nic tylko czekać do pełnej wersji ;)

21. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Ile gra zajmuje godzin? Elegancki klimacik jest - uwielbiam tego lektora jak czyta ksiege ;D

Wczytywanie...

Poleć forum