1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Castlevania lords of shadow

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maniak123, Wrzesień 7, 2011.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam problem w grze Castlevania na tym filmiku a dokladnie na 1:25 udaje sie komus przepchnac posag,ja mam z tym problem,robie tak samo i nic z tego.Jak to poprawnie zrobic,prosze o pomoc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Musisz mieć włączoną magię cienia, i jest takie uderzenie pięścią, musisz chwile przytrzymać przycisk aż się naładuje i uderzyć. W menu masz spis wszystkich ciosów, ja już nie pamiętam dokładnie sterowania.

5. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ok wielkie dzieki,juz sobie poradzilem.Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum