1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Castlevania : Lords Of Shadows - misje

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Hawok, Październik 5, 2010.

1. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sporo ludzi ma problemy z niektórymi misjami więc tworze taki temat. Bo w innych moderatorzy kasują posty na temat pomocy.
    - - - - -

Potrzebuję pomocy przy ostatniej misji w Rozdziale 4.
    jestem w miejscu gdzie musze nacisnąć przycisk i wtedy uruchamiają się te kolce. Problem jest bo gdy jestem przy bramie to ona się zamyka :| ...

a ja nie mam pojęcia jak użyć tych sztyletów ... Strzelam z pod bramy sztyletem to brama się dzwiga na mniej niż sekunde i opada... Próbowałem nawet specjalnym combo sztyletowym ale lipa

2. Lotnik421 Xbox One

3. mattiw

mattiw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam problem z wieżą z tymi dwoma aniołami po bokach łapię tą śmiejącą się czarownicę i dalej nie wiem co mam robić pomocy

4. kleszczu290

kleszczu290 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hawok musisz przełączyć się na czerwoną magię RB i wtedy rzucić sztyletem, tylko tak otworzy Ci się ta brama;)

Ja mam natomiast problem z misją 2(the clockwork tower) w chapterze 8- wchodzę na górę po mechanizmach i na kondygnacji wyżej przełączam dźwignie tak by kładki mi się przeniosły na górę, przechodzę po nich i muszę użyć haka żeby się wspiąć po organach-niżej cały czas jest przepływ prądu, natomiast wyżej włącza się i wyłącza-nie mam pojęcia jak mam przeskoczyć pierwszy strumień prądu (ten stały),męczę się już od godz proszę o pomoc...

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
  6. kleszczu290

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tylko że w tym poradniku brak jest chaptera 8 bo jest nieskończony(tylko do końca 5rozdziału)-więc nadal proszę o pomoc jeżeli ktoś już to zrobił...

rozwiązałem swój problem:D dla kolejnych graczy którzy utkną w tym momencie: wisząc na lince trzeba odbić się od organów i po raz kolejny się odbić- wtedy nasza postać odepchnie się wiele mocniej od ściany i będzie mógł przeskoczyć źródło prądu:)

7. kolbe11

kolbe11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Królowa Wampirów

Pokonał ktoś królową ? Przy końcówce energii atakuje jakby piorunem i upada na ziemię razem z barierą której nie mogę przebić. Próbowałem na obu mocach ale nie przyniosło skutków. Parenaście sekund i energia jej się regeneruje tak do 1/4. Z góry dzięki za pomoc.

EDIT
    Nieważne, trzeba po prostu walnąć pięścią w ziemię przy niej.

8. Fiorek

Fiorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Panowie pare pytan!

1. Kiedy wymagane bedzie wlozenie 2 plyty DVD ?
    2. Mam misje, w ktorej jest zagrodzone przejscie kaminiem. Rozwalic sie go nie da pisze, ze musze sie podszkolic i wrocic tu pozniej. Co takiego musze kupic i w ktorej misji ? Poki co jestem w chapterze 2 poziom 5.
    3. Jak sie licza procenty z kazdego levelu ? Przeszedlem 1 level 1 chaptera przy czym przezylo zemna 3 czlonkow wioski, ale mam tylko 96% skonczonej misji:/

Poki co to chyba wszystko. JAk mi sie cos jeszcze przypomni to dam znac.

9. kleszczu290

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1.Z tego co pamiętam to już od 6 chaptera wymagana jest 2 płyta.
    2.Później zdobędziesz umiejętność w której po przemianie w ciemną moc i wciśnięciu/przytrzymaniu LT zrobi się rozbłysk i wciśniesz w przód. Kupno nic nie da bo dostajesz to za pokonanie bossa.
    3. Trzeba odnaleźć wszystkie zwoje, upgrady do czarów/energii, przejść ponownie i wykonać zadanie specjalne które się wyświetla po najechaniu ponownie na ukończony level(np pokonać jakiś obszar w ściśle określonym czasie).

10. Hawok

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja jestem w 10 rozdziale i wogóle nie mam pojęcia gdzie mam iść ... Wszędzie są skały a na około ten syf wodny co zabiera życie. doszedłem tam gdzie rozwaliłem MiniBosa wyglądał jak sarkofag. Później dotarłem do czegoś skalnego dużego co potrzebuje 2 kluczy ... i dalej lipton ... nie mam gdzie iść

11. Fiorek

Fiorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kolejna pytania.

Na youtube widzialem, ze niekotrzy maja 15 nozy. Ja ich moge miec maksymalnie 5 :(
    Co daje zolty pasek na dole, ktory rosnie po uderzeniach w wrogow? Dochodzi do maksimum i nic sie nie dzieje :/

12. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    dochodzi do maximum i wtedy jak bijesz jakiegos typka to wyskakuje z niego "mana" tak jakby energia na magie, które aktywujesz przyciskami lb-light magic , rb-shadow magic. Przyciągasz je do siebie odpowiednia wciskając Lstick dla light, i Rstick dla shadow :)

13. kleszczu290

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Fiorek:
    w levelach są poukrywane upgrady broni, ja sam osobiście jak narazie mam tylko 10noży do rzucania.
    Pasek na dole po napełnieniu z dalszymi uderzeniami wrogów wypuszcza z nich żółte kule które zbieramy za pomocą wciśnięcia LB lub RB (w zależności które z czarodziejskich mocy chcemy uzupełnić).
    Hawok:
    Musisz używać mocy przyspieszania(2x do przodu lub w kierunku w który chcesz się udać przeskakiwać też 2xA żeby odepchnął się skrzydłami). A jeżeli chodzi o te dwa klucze to musisz się pierw cofnąć do poprzedniej wysepki i tak jak pisałem przeskoczyć na prawo (wyspa na której widać kilka trupów).

14. Hawok

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dalej mam lipe w 10 rozdziale ... nie wiem gdzie iść :D dam obrazki i opisze będzie łatwiej.

no a więc tam gdzie są X to nie da rady tam pofrunąć ... a tam z boku gdzie dałem strzałke to przeskoczyłem tam ide dalej 1 skale rozwaliłem to tylko ksiązka była. Potem poszedłem dalej i tam gdzie jest zaznaczona długa kreska to nie idzie przejść bo ściany rozlić nie idzie niczym. I mam lipe gdzie się teraz udać...

Cofnąc się już nie moge :) za bardzo bo zeskoczyłem już z tej ręki skalnej co się przemieściła ... i jestem tu gdzie screen dokładnie to 2 skałki dalej

15. kleszczu290

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    [​IMG] http://img149.imageshack.us/i/qsunhv.jpg/ musisz przeskoczyć tutaj- po walce z sarkofagami otrzymasz pierwszy element do mechanizmu, później użyj go i otworzy się możliwość przeskoczenia dalej, gdzie po kolejnej walce zdobędziesz 2 kawałek klucza.

16. Hawok

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no to co ja buga mam ?:> byłem tam kilka razy i nic mi nie wyskoczylo ... cisza i spokój. Probowałem nawet od początku zaczynać rozdział. Zobacze jeszcze raz.

17. kleszczu290

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    też w tym levelu miałem buga ale za pierwszym kluczem który się wcześniej zdobywało po pierwszym sarkofagu-zniszczyłem go a klucza nie było...więc wszystko jest możliwe...

18. solaristo

solaristo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie potrzebuje waszej pomocy jestem w 7 rozdziale pod koniec i tam po włozeniu tej czerwonej soczewki otwiera sie komnata na której srodku leży gościu i sa te kwadraciki ze strzałkami i wiem tyle ze jak staje w rogach na włączonej czerwonej magi to te kwadraty sie podswietlaja ale co dalej?

19. kleszczu290

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wciśnij LT poczekaj aż się zaświeci na czerwonej magii i przesuwaj się szybko jak podczas rozwalania ścian/drzwi w niektórych miejscach

20. solaristo

solaristo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  21. matik177

matik177 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Który przycisk trzeba użyć jak np. na początku w tej akcji jak jade na koniu i po bokach mnie atakuja i jak zsowam sie z konia to jest slow motion i takie okregi na ekranie?

Wczytywanie...

Poleć forum