Castlevania : Lords Of Shadows - misje

kret020573

Świeżak
Świeżak
witam,
moze ktos mi wytłumaczy co to takiego ten Focus - im lepiej gram to pokazyją się (kolejno od zewnątrz do środka) w kratkach jakiś litery, co to daje?
 

rockobradford

Użytkownik
Użytkownik
Jak ci się wypełnią te paski to później za każdy oddany cios do póki cie przeciwnik nie trafi dostajesz punkty do regeneracji czarów
 

KuBoNs

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak zabić tytana skały ? w przedostatniej misji / chapter II ?
 

n1co

Banned
Jak zabić tytana skały ? w przedostatniej misji / chapter II ?
Nie mozesz sie do niego zbliżyć dokupi nie rzuci w ciebie kamieniem, gdy to zrobi naciśniej RT i kręć lewą gałką, Gabrile odrzuci głaz co zpowoduje ze tytan uklęknie i beędziesz mógł wskoczyć na jego kolano. Szukasz na nim zółtych punktów które musisz zniszczyć.
 

ivek14

Świeżak
Świeżak
mam problem jak wlaczyc magiczne buty zeby przeskoczyc przepasc na poczatku 4 rozdzialu mecze sie z tym 2 dni
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
mam problem jak wlaczyc magiczne buty zeby przeskoczyc przepasc na poczatku 4 rozdzialu mecze sie z tym 2 dni
Szybko dwa razy kiwakiem do przodu
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Witam a ja się zawiesiłem juz tydzień walcze z krukiem co pluje takimi jajami za żadne skary nie potrafię tym jajem , które wyżuca z tej strasznej paszczy wycelować w niego jakim to robie kontrolerem proszę pomuszcie bo szlak mnie trafia jest to chyba rozdział
Part 18-2 The Crow Witch masakra pomocy proszę o o konkretny ruch jak to wykonać żeby go trafić tym jajem , oczywiście dziękuje .
 

Macho.

Świeżak
Świeżak
Witam a ja się zawiesiłem juz tydzień walcze z krukiem co pluje takimi jajami za żadne skary nie potrafię tym jajem , które wyżuca z tej strasznej paszczy wycelować w niego jakim to robie kontrolerem proszę pomuszcie bo szlak mnie trafia jest to chyba rozdział
Part 18-2 The Crow Witch masakra pomocy proszę o o konkretny ruch jak to wykonać żeby go trafić tym jajem , oczywiście dziękuje .
Takie to jaja są z krukami:)

Kolego łapiesz jajo a potem lewym obracasz o 180stopni i jajo leci w kruka -i tak powtarzaj aż zaaktęci mu się w głowie -wtedy podbiegasz i wskakujesz na niego jak już polatasz nim i spadniecie to jak jeszcze będzie leżał to wal go za którymś razem oderwiesz mu lep

Ja mam natomiast problem w abbey Catacombs -jak już zakręcę wajchą i zobek mi trzyma to wtedy trzeba wskoczyć w taki wir czy to ogień który przenosi do zamkniętych komnat -raz mi się udało ale do drugiej nie może mnie przenieść .Podczas wskakiwania jakich klawiszy użyć?
Problem rozwiązany trzeba obracać co 45 stopni a potem 180 czy jakoś tak-przeszedłem
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Ale jak łapie to jajo staje na przeciwko tego kruka to te jajo we mnie wlatuje jak je złapać i kręcić mam o 180 stopni w prawo czy w lewo ?
 

michal86ole

Użytkownik
Użytkownik
Jak jajo będzie leciało w Twoim kierunku to na chwile przed uderzeniem zacznie być lśniące, wtedy wciskasz RT , łapiesz jajo i obracasz analoga o 180 stopni (ja obracałem od lewej do prawej), reszta tak jak pisał Macho.
 

Szymrok

Użytkownik
Użytkownik
mam problem jestem w rozdziale 2 i tam trzeba przejąć kontrole nad zwierzęciem i przeskoczyć złamany most ale ja nie wiem jak go rozpędzić
 

T0Mmy

Banned
Miałem to samo też tu nie mogłem przejść . Musisz do przodu dwa razy gałke ruszyć dosyć energicznie i wtedy będzie biegł i skaczesz. Lewą lub prawą gałke musisz sprawdzić .
 

Szymrok

Użytkownik
Użytkownik
dzieki :)
 

Shinkex94

Użytkownik
Użytkownik
A ja utknołem na 4 chapterze na bossie , ta wrona rzuca we mnie jajkami a ja nie umiem tak trafic zeby rzucic w nią jajka , czasem mi się uda a tak to **** ;/ macie jakieś rady jak operowac tym zeby trafiac? ;d
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
A ja utknołem na 4 chapterze na bossie , ta wrona rzuca we mnie jajkami a ja nie umiem tak trafic zeby rzucic w nią jajka , czasem mi się uda a tak to **** ;/ macie jakieś rady jak operowac tym zeby trafiac? ;d

Bylo już wcześniej opisane :)

Cytat Napisał swiatol Zobacz post
Witam a ja się zawiesiłem juz tydzień walcze z krukiem co pluje takimi jajami za żadne skary nie potrafię tym jajem , które wyżuca z tej strasznej paszczy wycelować w niego jakim to robie kontrolerem proszę pomuszcie bo szlak mnie trafia jest to chyba rozdział
Part 18-2 The Crow Witch masakra pomocy proszę o o konkretny ruch jak to wykonać żeby go trafić tym jajem , oczywiście dziękuje .
Takie to jaja są z krukami

Kolego łapiesz jajo a potem lewym obracasz o 180stopni i jajo leci w kruka -i tak powtarzaj aż zaaktęci mu się w głowie -wtedy podbiegasz i wskakujesz na niego jak już polatasz nim i spadniecie to jak jeszcze będzie leżał to wal go za którymś razem oderwiesz mu lep

Ja mam natomiast problem w abbey Catacombs -jak już zakręcę wajchą i zobek mi trzyma to wtedy trzeba wskoczyć w taki wir czy to ogień który przenosi do zamkniętych komnat -raz mi się udało ale do drugiej nie może mnie przenieść .Podczas wskakiwania jakich klawiszy użyć?
Problem rozwiązany trzeba obracać co 45 stopni a potem 180 czy jakoś tak-przeszedłem
 

Shinkex94

Użytkownik
Użytkownik
No tak a ja głupi kręciłem prawą gałką ehh. Teraz to jestem już w 8 chapterze i mam problem 2 podrozdziale YouTube - Castlevania: Lords of Shadow (Chapter 8: 2/4) 2min 30 sec , tam musze obracac tym urzadzeniem tylko problem jest taki ze po czasie on mi to puszcza i nie moge dalej ;/

EDIT : nie wiem jak to zrobiłem ale cały czas probowalem to przejsc i jakos tak zrobiłem że mi nie stanął i dalej pchał(bez skojarzeń) i przeszedłem tylko że dalej też jest taki moment z tym i mam problem o co wogóle w tym chodzi?
 

T0Mmy

Banned
Kojarze tą misję też miałem tam problem . Musisz jak kręcisz puścić lub nie trzymać wcale któregoś z przycisków nie pamiętam dokładnie chyba LT lub RT albo inny i wtedy będzie do końca kręcił .

Edit. Jest opcja kliknięcia dziękuje :)
 

Shinkex94

Użytkownik
Użytkownik
O kurde wielkie dzięki , ja cały czas jak kręciłem to przytrzymywałem RT i dlatego :p swoją drogą ciekawe czemu tutaj pchac nie chce , w poprzednich takich kołowrotach nie miałem takich problemów
 

alan 9

Świeżak
Świeżak
Masakra jestem na 10 poziomie w pierwszym etapie,gdzie przeszedlem przez kamienna reke ktora ulozyl mi uspiony gigant i jestem przed dwoma wyspami na lewej sa dwa miejsca do ktorych potrzebuje klucze,ktorych nie mam,a na drugiej sa trzy zamkniete trumny i z dziur nic nie wylazi,a bagna mnie juz wykanczaja... co robic pomocy

Alan
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Masakra jestem na 10 poziomie w pierwszym etapie,gdzie przeszedlem przez kamienna reke ktora ulozyl mi uspiony gigant i jestem przed dwoma wyspami na lewej sa dwa miejsca do ktorych potrzebuje klucze,ktorych nie mam,a na drugiej sa trzy zamkniete trumny i z dziur nic nie wylazi,a bagna mnie juz wykanczaja... co robic pomocy

Alan
Może to Ci pomoże.

YouTube - Castlevania: Lords of Shadow Walkthrough - Part 40-1 Titan Graveyard

YouTube - Castlevania: Lords of Shadow Walkthrough - Part 40-2 Titan Graveyard
 

Do góry Bottom