1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Castlevania LoS dvd II

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez rockobradford, Październik 5, 2010.

1. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.Mam pytanie oodnośnie DVDII Castlevania.Mam Ixtreme 1.4 i pat****e gry programem ppf-o-matic3. Czy dvd II również mam spatchowac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Przy tym Ixtreme zawsze trzeba spatchować wszystkie płyty tym bardziej,że druga płyta do tej gry jest jak najbardziej wymagana.

4. bandyta

bandyta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jest jakis myk przy nagrywaniu DVD2, bo mam problem. Chodzi o to ze nie odpala mi dvd 2 po komunikacie insert disc 2 wrzucam i lipton nic sie nie dzieje, tylko po jakims czasie wyskakuje mi okienko ixboxa z komunikatem o wrzuceniu 2 dvd?? dvd2 spatchowalem, identycznie jak dvd1 i przerobilem na wave 3 (mam 1.6). Jest jakis myk przy wypalaniu czy poprostu niewypal sie nagral( płyta verbatim)?

5. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Mozliwe ze nie wypal sproboj jeszcze raz nagrac plyte

Wczytywanie...

Poleć forum