1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Castlevania : LoS problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gelevera, Październik 4, 2010.

1. Gelevera

Gelevera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lędziny
    Witam mam problem z tą grą a mianowicie co trzeba robić gdy świeci coś takiego na ekranie chodzi mi o to co jest np na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=D-B9db2YNkM w 1:10 nie mam pojęcia co wtedy robić w opcjach pisze niby że mam w danym kierunku skierować lewą gałkę robię tak a mimo to nie wychodzi mi to tak samo gdy złapię przeciwnika to najczęściej mnie się wymyka udaje mnie się za pomocą graba coś zrobić przeciwnikowi mniej więcej raz na 20 razy niech mi ktoś napisze co robię źle a najlepiej krok po kroku co powinienem robić bo ja nie wiem czy źle rozumiem instrukcję czy jestem upośledzony psychicznie.Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. dixeland

dixeland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    link nie działa...
    nie bardzo wiem o co chodzi być może o te kółka które się zbliżają do siebie i jak się nałożą to musisz wcisnąć x,a,y lub b

Wczytywanie...

Poleć forum