1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Castlevania (nie można uruchomić gry pobierz ją ponownie)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dafne, Październik 19, 2010.

1. Dafne

Dafne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dziw nad dziwy. Kupiłem dyzia 20GB, podpiąłem go. FSD zainstalowałem i emulator Xbox1 i bawiłem się gierkami arcade i było wszystko ok do momentu jak nie próbowałem odpalić Castlevania oraz kilku innych pozycji. Przy próbie odpalenia wywala:

nie można uruchomić gry pobierz ją ponownie

Teraz najlepsze jest to, że po wywaleniu dysku HDD odpala tą grę z dysku USB a kiedy tylko podepnę dysk HDD znów otrzymuję komunikat o błędzie.

Próbowałem czyscic cache z pozysji systemowej ale to nic nie zmieniło. Czesc gier chodzi a czesc wciaz taki sam blad pokazuje (odlaczenie dysku HDD sprawia ze wsio popranie dziala.

Jakies sugestie?

Poszedłem dalej. Zrobiłem format dysku w xbox360 a następnie wywaliłem WSZYSTKO z dysku USB, zmieniłem na dysku USB katalog na inna nazwe, wypakowalem znow castel...i nadal to samo - jest dysk nie odpala ani Castel ani COD:MW...inne dzialaja :(

Edit kolejny:
    Wpialem fabrycznie nowy dysk hdd wprost z konsoli ze sklepu na probe...to samo..te same tytuly jak formula1, castlevania, medal of honor - wali komunikatem o bledzie jak dysk wpiety

Wczytywanie...

Poleć forum