1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Catherine opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez roxes, Marzec 2, 2011.

1. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Gra już miała premierę w Japonii u nas dostępne jest tylko demo i to w nie zrozumiałym języku w planach jest jednak wersja angielska a jak wam się wydaje czy gra z taki pokręconym klimatem ma szanse się sprzedać na naszym kontynencie na którym ostatnio dominują strzelani?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tutaj odnośnik do informacji na temat gry, jeżeli ktoś by nie wiedział o co chodzi :)
    Catherine ( X360 ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine

Ogólnie myślę że gra nie pokonała znanych tytułów bo nie żyjemy w kraju gdzie Final Fantasy sprowadza wszystkie inne tytuły na kolana (ta seria już chociaż też schodzi coraz niżej jak dla mnie..).
    Gierka wydaje się przyjemna dla oka. Tak jakby oglądał i grał w anime. Lubie takie klimaty.

Dlatego jak mówię wątpię by w Polsce znalazła dużo odbiorców. Jakaś grupa na pewno się znajdzie ale nie będą to większe grupy..

4. blackdevil

blackdevil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ożarów Mazowiecki
    Na pewno można liczyć na świetny klimat i specyficzne dla tej kultury dialogi i zachowania jedyne co nie przypada mi do gustu to etapy zręcznościowe jestem strasznym tradycjonalistą i dla mnie przygodówka to praktycznie tylko point & click.

Co do FF to wg mnie szczytem była odsłona IX później już było tylko słabiej.

5. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    W demi to tylko etapy zręcznościowe można było obczaić chyba ze ktoś zna Japoński z tego co napisali w ppe Wyjątkowo frustrująca randka... | PPE.PL - Portal PSX Extreme to poziom trudności jest dość wysoki więc pad może latać w powietrzu.

A co do Finala to X i Crisis Core tez były do ogrania.

Wczytywanie...