1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Catherine - problem przy ładowaniu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez raziel91, Maj 21, 2012.

1. raziel91

raziel91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,

Mam problem z grą Catherine - gierka śmiga koncertowo do pierwszego poziomu. Po przejściu go następuje cut-scenka (która też ładnie śmiga) po której włącza się ładowanie które trwa wiecznie... .Wyczyściłem cache, ale ciągle to samo. Po jakimś czasie animacja ładowania dalej jest ale przestaje mielić płytkę. Zdaję sobie sprawę że może to być wina płyty platinum (bo abgx przeszedł bez problemu) ale zanim przyjdą mi verbatimy jakieś szybkie rady co można jeszcze spróbować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    No raczej nic nie zrobisz z tym fantem, możesz jeszcze raz nagrać na płycie platinum i zobaczyć czy problem będzie nadal występował.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wydajniejsze płyty i powinno być dobrze.

Wczytywanie...

Poleć forum