1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

cd boot

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zybiss, Lipiec 2, 2011.

1. zybiss

zybiss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, na wstepie pisze ze nie znam si ena rodzajach przerobkach wiec nie bede wiedzial nawet jaka mam. chodzi mi o plyte ktora sie wsadza do napedu przed wsadzeniem gry. jak sie nazywa ten program i skad go sciagnac? prosze o wyrozumialosc i nie karanie mnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shparag

Shparag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Redmond
    ta płyta to active iso a linka masz ponizej

Active

4. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ale jak nie wiesz jaką masz przeróbkę to po co Ci to ?
    Active iso działa z Ixtrime 1.6 i 1.61 .
    Wcześniejszy to 1.51 i na nim nie działa , a później był LT a tu nie potrzeba.

Jak nie wiesz jaką masz przeróbkę to sprawdź wave na grach które Ci się uruchamiają.

Wczytywanie...

Poleć forum