1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CD Projekt pragnie równo traktować obie konsole

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dlatego też znów postanowiło wystawić nerwy graczy na próbę. W tym razem mniej istotnej kwestii niż edycja kolekcjonerska, ale również wpasowując się w wolę giganta z Redmond.

Jak wszyscy wiemy, Sony dołożyło troszkę kasy do produkcji PlayStation 4 zapewniając sobie małą przewagę technologiczną nad konkurentem. Jednym z pozwalających na to tricków był montaż technologii GDDR5, która dodaje podzespołom odpowiadającym za grafikę sporawe pokłady mocy.

Niestety panowie z CD Projekt Red uznali, że chcą aby wersje na Xboksa One i PS4 były takie same, dlatego postanowili lekko wykastrować tą na hardware Japończyków.

Na co będzie miało to wpływ? Między innymi na lekko gorszy anty-aliasing.

Na deser macie film, na którym przedstawiciel studia opowiada o Wiedźmin 3: Dziki Gon w mniej niż 40 sekund. Zgodnie z nagraniem zakup trzeciego Wieśka ma być udaną inwestycją w ponad 100 godzin świetnej rozgrywki - trzymamy za słowo.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie będę rozpisywał się na ten temat ale wydaje mi się że ogólnie twórcy chcieli dobrze ale czy oby na pewno wyszło to dobrze ?
    Skoro ktoś decyduje się na zakup ONE to zapewne zdaje sobie sprawę z jego słabości, a ktoś kto specjalnie zezygnuje z zakupu ONE na poczet PS4 liczy się zapewne że może osiągnąć ciut lepszą grafikę - więc sami oceńcie czy CD PROJECT zrobił dobrze czy nie traktując po macoszemu wer. na PS4...

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Napewno nie zrobił dobrze i jeszcze się tym chwalą. Sony sobie to zapamięta.

5. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    teraz ludzie poklną i ponarzekają a tak czy siak to kupią, ja jako przyszły właściciel ONE'a długo myślałem nad ps4 lepsze ramy lepsza grafika ale doszedłem do wniosku że wybiorę to co mi bardziej odpowiada a nie to co jest technicznie lepsze, z góry wiedziałem że gry multiplatformowe będą tak samo albo niemal identycznie wyglądać zarówno na ps4 jak i One i się nie myliłem bo Twórcą nie chciało by się bawić w jakieś pogarszanie lub polepszanie no chyba że Sony albo MS zapłaci :D, poza tym nawet jeśli by użyli zasoby ps4 to wątpię żeby była jakaś rażąca różnica

6. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    za 2k zł wole poskładać jakiegoś pc na wieśka niż inwestować w konsole, bo te next geny miały starczyć na kilka lat, a tu widzicie sami, że słabe komponenty powsadzali w obie konsolki :p i na pewno w przeciągu 2 lat wyjdą nastepne konsole.

1 osoba to lubi.
  7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na pewno nie wyjda nowe konsoke będą one meczone przez lata :)

8. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    dokładnie, specyfikacja może wygląda śmiesznie na tle obecnej technologi ale te konsole jeszcze z 5-6lat pociągną, oczywiście za 4lata gry będą wyglądały jak kupa ale dadzą rade :D

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Widzicie nie kazdemu zalezy tak naprawdę na tym wszystkim. Czemu kupilem konsole a nie pc? Prosta przyczyna z lenistwa chcialem kupić slaba technologie wydac gotówkę i tyle. Nie żałuję nie jest mi szkoda mam to wydaje. Zapewne tak to właśnie zrobili inni

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jedno co mnie dziwi.. I gdzie są teraz te osoby które twierdza, że XO jest na równi (bądź mocniejsze) od PS4 (przecież XO ma te mega pamięci..) ? Jak nawet panowie od CD PROJEKT twierdzą, że XO jest słabsze od PS4? Może teraz uświadomiliście sobie to wkońcu..?

Wg. mnie bardzo złe posunięcie. Wiadomo między PC, a konsolami jest przepaść. Ale żeby na rzecz słabszej konsoli obniżyć grafikę na obu konsolach to wg. mnie przegięcie. Mówi się sorry memory M$ i wypuszcza się ładniejszego Wieśka na PS4 i tyle w tym temacie.

PS. Znów nadejdą kochane lata "wersja na PC nie może wyglądać zbyt dobrze bo nikt nie kupi tych gier na PS4 i XO" i zacznie się wyrównywanie wersji tak by na PC nie wyglądało to "aż tak pięknie" :D

11. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No i też dla gier których się nie ma na pc, brak zabawy ze sterownikami itp -prostota obsługiwania konsoli = lenistwo a jak

12. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    kupiłem ps4 bo jest mocniejsze i oczekuje w przyszlosci lepszej grafiki niz na Xone wiec dla mnie to jest nie fer :D

13. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    O to się nie musimy martwić. To zbyt duży rynek aby producenci pozwolili sobie na taki ruch. Gry na PC zawsze będą wyglądały lepiej niż na konsolach. Najśmieszniejsze jest to, że ceny gier na PC są dużo tańsze od wersji konsolowych a otrzymujemy produkt w o wiele lepszej jakości. Jeśli chodzi o aspekty graficzne oczywiście. Z tym, że na taki sprzęt na którym odpalimy Wiedźmina 3 w ultra detalach będzie potrzebny sprzęt za minimum 4 tysiące pln.

14. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Pełną moc w PS4 będą wykorzystywać zapewne tylko exclusivy, czego i tak nie będzie można porównać bo to będa exclusivy ;)

Wczytywanie...

Poleć forum