1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CD Projekt RED pokazuje siłę dubbingu Wiedźmin 3: Dziki Gon

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 26, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wczoraj wspominaliśmy o wyjątkowym wyniku Wiedźmina w Kraju Kwitnącej Wiśni. W tej wiadomości podrzuciłem również fragment rozgrywki z japońskiej wersji przygody Geralta... Brzmiało dobrze? To zobaczcie najnowszy materiał opublikowany przez RED-ów!

Przed Wami fragment rozgrywki, który pewnie wielu z Was spotkało już w trakcie poznawania najnowszej opowieści Wiedźmina... Jednak warto zobaczyć ten film z jednego powodu – deweloperzy w wyjątkowy sposób pokazują siłę dubbingu.

Zobaczycie... A raczej usłyszycie tutaj piosenkę, która zostanie zaprezentowana w kilku językach. Bez przeszkadzających przejść, a wszystko wgrane w materiał w bardzo przyjemny sposób.

Jeśli boicie się o spoilery – chociaż w moim odczuciu nie ma tutaj „znaczącej” sceny – to po prostu posłuchajcie utworu... Osoby, które zamierzają zobaczyć film mogą załączyć napisy... Przynajmniej w kilku fragmentach mogą się Wam przydać! ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sasio

sasio Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek
    Poezja !
    Szczerze to w obcych językach ta piosenka mi się bardziej podoba :p
    Wracając to pomyślcie ile jest takich sentencji, zwrotów, użytych słów, w których mamy do czynienia z kilkoma wersjami językowymi.
    Daje to setki, jeśli nie tysiące godzin spędzonych w studio, a do tego jak widzimy na tym filmie profesjonalne podejście do "akcentu" aby w danym kraju było to rozumiane.

4. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Swoją drogą jak wam działała gra w trakcie tej piosenki? Bo ja mialem dziwne zawiasy, nie wiem czy o te "przeszkadzające przejścia" mi moze się rozchodzi? Jeżeli to było zamierzone to kiepsko a jeżeli nie zamierzone to też kiepsko że bug

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    polska wersja bardzo mi się podoba, szkoda że w pomiędzy poszczególnymi zwrotkami słychać delikatną pauzę... mocno psuje to wrażenie z całości. O dziwo na internetach youtubowych sprawdziłem i w wersji angielskiej tych pauz nie ma...

6. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Zwalili montaż

7. komski

komski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    U mnie przycina, co zwrotkę jest przerwa. Lepsza wersja angielska, olali polaków.

Wczytywanie...

Poleć forum