1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CD Projekt RED przeczy wszelkim plotkom

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Maj 26, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Na łamach naszego portalu pisaliśmy o pojawieniu się domniemanej daty premiery Wiedźmina 2 na konsolę, a wczoraj CD Projekt RED w taki oto sposób ustosunkował się do pojawienia się gry w rankingu ESRB (prawdopodobnie popełniono błąd):

Więcej na XBOX Magazyn - CD Projekt RED przeczy wszelkim plotkom

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Chyba nie rozumiem o co chodzi z tym strzalem w stope. Nie wydali oswiadczenia w tej kwestii wiec nie bardzo wiem do czego zmierza ten temat. Ja rzuce plotke ze modern warfare 3 bedzie bez trybu multiplayer i dopoki nie zostane wydane oswiadczenie to ta informacja dalej zostaje nic nie warta plotka...

4. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie chodzi o plotkę tylko to, że gdy cały czas się chwalili czymś ważnym ze świata Wiedźmina i tym, że gracze konsolowi się ucieszą. A gdy tylko pojawiły się pierwsze znaki w sklepach internetowych i innych rzeczach to zdementowali to. Chodzi o niezdecydowanie. Czy widzieliście Rockstar zmieniający co chwilę zdanie, EA, czy nawet Microsoft? Ja nie.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    no ale to nie jest strzal w stope
    strzalem w stope oznacza jak nieswiadomie sami zrobimy cos przeciw sobie a ja nie widze w tym poscie takiego stanu rzeczy. Po prostu tego NIE POTWIERDZAJA a to nie jest strzal w stope ;/. bzdura.....

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Myślę, że muszą po prostu wszystko zgrać przed wydaniem jakiegokolwiek oświadczenia, żeby później nie robić z gęby ... :) Mimo to wydaje mi się to prawie pewne, że konsolowy Wieśmak 2 się pojawi... trzeba tylko poczekać

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum