1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CD Projekt RED przedstawia kolejne darmowe DLC do Wiedźmin 3: Dziki Gon

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 1, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Twórcy Wiedźmin 3: Dziki Gon wrzucili do Sieci zapowiedź darmowych dodatków, które zadebiutują już w tym tygodniu. Tym razem Geralt będzie mógł założyć nowy strój i skorzysta z ciekawych broni.

Kilka miesięcy temu otrzymaliśmy oficjalną wiadomość od CD Projekt RED dotyczącą darmowych dodatków. Twórcy postanowili przygotować pakiet 16 DLC, które będziemy systematycznie otrzymywać po premierze.

W rozszerzeniach autorzy oferują nam stroje, fryzury, brody, bronie czy też nowe zadania. W pakiecie na ten tydzień otrzymamy ciuch dla Wiedźmina oraz zestaw mocnych kusz.

Warto pamiętać, że deweloperzy przygotowują również dwie duże przygody, które zadebiutują na rynku w późniejszym terminie. Nowe opowieści pozwolą nam spędzić przy tytule kolejne 50 godzin, ale za te przyjemności trzeba już będzie zapłacić około 100-120 zł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Dopiero co miało być 30h, a już się zrobiło 50? Świadome zagrania marketingowe?

Gra jest długa, ale nie przeginajmy też w drugą stronę. Podstawka według prognoz miała zapewnić 200+ godzin aktywności i rozrywki, natomiast przed premierą czytałem nawet gdzie niegdzie, że 250-300... Ja aktualnie jestem na wyspach Skellig, mam zrobione prawie wszystkie aktywności w Vellen i Novigradzie (łącznie ze zwiedzaniem) i mam na liczniku 110h, przy czym gram na poziomie "Droga Ku Zagładzie". Obstawiam, że zakończenie przygody wraz z zcalakowaniem nie zabierze mi więcej jak 50h-70h max (łącznie z kartami do gwinta). Moim zdaniem to i tak jest naprawdę dużo, ale takie sztuczne naginanie prawdy jest tanim trickiem marketingowym.

Czy tak trudno powiedzieć, że jest konkretne 30h, zamiast nagięte 50...

4. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    A dokładnie to 99zł w ramach przepustki dostępnej w Marketplace ;)

Wczytywanie...

Poleć forum