1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CD Projekt RED wspiera WOŚP. Wylicytuj ogromną figurę Geralta i zrób dobry uczynek

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 29, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Twórcy Wiedźmina 3, jednej z najlepszych gier tego roku, dołączyli do osób wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na jednej z aukcji możecie wygrać olbrzymią, 2.5 metrową figurę Geralta walczącego z Południcą, która do tej pory zdobiła główną siedzibę studia. Ta ponad 100kg statua, to niesamowita gratka dla każdego kolekcjonera figurek lub miłośnika sagi o Białym Wilku.

Cena wywoławcza to 10 000 zł. Jeżeli ktoś z was ma ochotę spróbować swoich sił w licytacji, to zapraszamy na oficjalną aukcję allegro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Czekajcie lukne tylko do portfela czy mam jakieś drobne w postaci 10 tyś. O cie uj... wydałem na bułki więc figurki nie kupię.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ale zabawne.. boki zrywać.. ha..ha..haaaa...

********************************************************************************************
    Ciekawe jaka będzie cena końcowa tej figurki.
    Wiadomo że świrów nie brakuje a ludzie chcą mieć takie rzeczy w swoich kolekcjach :)

5. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Mogę byś Owsikiem zbieram na szpitale biedne dzieci i co tam jeszcze chcecie, oddam tylko 54% tego co uzbieram a resztę zachowam dla siebie.
    Wielkie Obrabianie Śmiesznych Polaków tak ta akcja powinna się zwać. Szkoda że tak mało ludzi czyta akcje takie jak "Szlachetna Paczka" zbiera o około miliona zł więcej co owsiak ,jednak całośc trafia do potrzebujących i nie ma ochrony służb mundurowych oraz rozdmuchania w TV . Owsik mówi że robi to dla dzieciaków i za darmo aż się kosa w kapsi otwiera jak słysza tego ciula. Wszystko było by ok gdyby założył fundację i w jej statucie napisał że tyle i tyle na dzieciaki a tyle na utrzymanie fundacji,( były by z tego podatki i wszystko legalnie) a tak ma nieopodadkowane miliony na swoim koncie. Zgadnijcie która organizacja zbiera 10 razy wiecej i oddaje 99% tego co uzbiera i nie ma takiego medialnego szumu.

Wielki szaunek jednak dla CDP RED i jeszcze bardziej cenię tą firmę za chęć pomocy.

Ostatnia edycja: Grudzień 29, 2015
  6. Hasted

Hasted Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    rarytasik ... sprzedam żone za 20 tysi . ladna , brak sladow uzytkowania , nie bita swiezo malowana

7. Janusz1505

Janusz1505 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Międzyrzecz
    A jak z saniem automatyczne? ;-)

sweeterek lubi to.
  8. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    419
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Właściciel palący? Który to rocznik?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    zawieszenie wysokie? brak hamulców ?
    i przede wszystkim: jak maska ? szpachlowana ? :D

10. Hasted

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odp na pytania :
    -SSanie Full opcja
    -maska nei szpachlowania
    - rocznik 89
    - wlasciciel niepalacy
    cena do negocjacji

Janusz1505 lubi to.
  11. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Zaiste zawiść przez Ciebie przemawia człowieku. Jak kiedyś w szpitalu będą Ciebie lub Twoje dziecko chcieli leczyć sprzętem zakupionym przez WOŚP bądź honorowy i odmów.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

kuleczka91 i Kierowca77 lubią to.
  12. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co ma wspolnego krytyka z zawiscia? Owsiak jest swieta krowa?

13. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    To że główne zarzuty przeciwko niemu to to ile on rzekomo kasy z WOŚPu bierze dla siebie. Napisałem rzekomo bo nic nie jest oficjalnie udowodnione ile Owsiak bierze dla siebie, wszystko to domniemania i opowiastki zawistnych lub szukających afery ludzi. Co bierze dla siebie to bierze, ja nie wiem ile a co trafia do szpitala za kase z wośpu to już inna sprawa i to kazdy moze sprawdzic oficjalnie. Tyle w temacie bo sie OT zrobił.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

14. Hasted

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Właśnie a mojej starej nikt nie chce kupić

15. Julian1916

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    MatGlo slyszales o sprawie sadowej miedzy Owsiakiem a Wielguckim? Wiesz w jaki sposob zachowywal sie tam Owsiak i jego obrona, jak i co Sad orzekl w tej sprawie? Slyszales o reporterze wynoszonym z konferencji?

16. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Skończcie już szukać dziury w całym, każdy coś bierze dla siebie w każdym biznesie. Faktem jest, że jak Owsiak sprzęt zakupi to jest on w szpitalu. Mój kuzyn wcześniak urodził się mając zaledwie 0,8kg wagi miał okazję korzystać ze sprzętu z WOŚPu i choćbyście nie wiem co mi pisali i tak będę wspierała WOŚP :)

sweeterek, dagamo i MatGlo lubią to.
  17. Kezcab

Kezcab Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Radzę Ci przyjrzeć się bliżej sprawie to może byś zmienił zdanie na temat pana O. Polecam blog Matki kurki i jego ostatni wpis o występie pana O. w reklamach sieci komórkowej

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2

DarthOne lubi to.
  18. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Prawda jest taka ,że ile by nie brał do kieszeni to zrobił więcej dla szpitali i dzieci niż nasz pieprzony rząd z NFZ na czele.
    Wielka nagonka na niego ile to on procent bierze a ile oddaje,kuzwa jak mnie mentalność Polaków wlurwi4,dlaczego nikt nie rozlicza zmarłego Kulczyka,Komorowskiego że pół Pałacu prezydenckiego wyniósł,dlaczego nikt nie rozlicza innych złodziei którzy tylko mordą potrafią obiecywać i nic z tego nie zrealizować...
    Owsiak jaki jest taki jest,ile bierze jego sprawa,nikt nie robi niczego do końca charytatywnie ale w Polsce,kraju pogoni za pieniądzem i oszustwie gdzie tylko się da zrobił najwięcej dla chorych dzieci i szpitali,dla mnie to jest najważniejsze a nie to ile włożył do kieszeni.
    Wziął coś za coś... A nie jak większość poprostu wziął.
    Mojego brata córka ma raka mózgu i też korzystała z aparatury WOŚP,mój syn też leżąc w szpitalu z wagą urodzeniową 2650 korzystał z aparatury WOŚP,a gdzie inny sprzęt na który co roku wykładam pieniądze?
    Wspierałem,wspieram i będę wspierał WOŚP,prędzej niż jakieś legalizacje marihuany czy to leczniczej czy nie i innych chorych akcji.
    ZUS-grube pieniądze a do neurologa czekałem 6 miesięcy...
    NFZ-brak szczepionek dla niemowlaków które są im niezbędne.
    To jest dopiero złodziejstwo

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

borysziom, trebol91 i kuleczka91 lubią to.
  19. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Lepiej bym tego nie ujęła @sweeterek@sweeterek , miałam to samo pisać z tymi szpitalami i nfzetem oraz rządem, który nas okrada przy każdej możliwiej okazji :D Mnie też nie interesuje to ile on dla siebie bierze, ważne że coś daje. Gdyby nie Owsiak to nadal w szpitalach byłby brak potrzebnych sprzętów do hospitalizacji pacjentów, a tak wiele szpitali je otrzymało i ludzie mają okazję z nich korzystać :) Znajdźcie inną osobę, która interesuje się tym, żeby szpitale miały nowy sprzęt..ciągle się tylko słyszy jakie zadłużenia ma każdy szpital i zwyczajnie nie mają z czego zaopatrzyć się w nowy.

20. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Na niego jest moim zdaniem nagonka bo PiSiorowcy dorwali się do władzy i każdy jeden z Rydzykiem na czele mu zazdrości"fejmu" i pieniędzy którymi obraca,a puki PiS przy korycie to jest szansa odsunąć Owsiaka.
    Tyle lat jest orkiestra a nagle za rządu PiS wielka afera.
    Prawda jest taka jak kuleczka piszesz,gdyby nie on w Polsce nadal zamiast profesjonalnego sprzętu były by własnoręcznie robione narzędzia jak P.N.E o szamani zamiast lekarzy.
    Co roku nas okradają,podatki,składki teraz podwyżka OC uargumetowana jakaś chorą chęcią wyrównania konkurencji,chory wiek emerytalny którego pewnie większość z nas przy tych wszystkich zagrożeniach w pracy,chemii w żywności itp nie dożyję.
    Umowy śmieciowe,najniższa krajowa,kolejki do specjalistów to nazwijmy O K R A D A N I E M.

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

21. Julian1916

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czy Ty naprawde w to wierzysz? Podobnie jak w to, ze wyrok Sadu wskazujacy na nieprawidlowosci w dzialaniu Wosp i dwuznaczne powiazania ze Zlotym Melonom to spisek rydzyka i pisu?

Nie dziwne ze 70 procent spoleczenstwa nie rozumie tresci Wiadomosci.

Wczytywanie...

Poleć forum