1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CDP RED przeprasza za zmianę jakości grafiki w Wiedźmin 3: Dziki Gon

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 21, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Grafika w Wiedźmin 3: Dziki Gon bez cienia wątpliwości zmieniła się w porównaniu z wcześniejszymi materiałami od CDP RED. Co się właściwie stało? Na ten temat wypowiedział się w końcu Marcin Iwiński, współzałożyciel firmy.

Eurogamer miał okazję porozmawiać z Marcinem Iwińskim, współzałożycielem CDP. Iwiński powiedział, że pierwsze gameplayowe materiały z Wiedźmina 3 faktycznie działały na mocnym PC i nie były prerenderowane. Problem polega jednak na tym, że pierwsze budowane przez "REDów" dema miały tylko małe lokacje, w których można było poszaleć z grafiką. Później doszedł do tego świat o ogromnej skali, pojawiły się problemy z frameratem i studio musiało iść na kompromisy, modyfikując liczne aspekty wizualne (m.in. globalne oświetlenie).

Czy Wiedźmin 3 wyglądałby lepiej, gdyby pojawił się tylko na PC? To pytanie wg Iwińskiego jest w ogóle nie na miejscu, bo bez konsol nie byłoby nigdy Wiedźmina 3 w takiej postaci jak teraz:

Iwiński zastanawia się nawet w wywiadzie czy był sens pokazywać tamten "feralny" zwiastun z 2013 r. W tamtym czasie firma nie wiedziała, że nie da się finalnie zapewnić takiego poziomu wizualnego. Deweloperzy zapewniają, że nie ma mowy o chęci oszukania graczy, czy wprowadzenia ich w błąd.

W drodze jest patch na PC, który wprowadzi 600 poprawek wizualnych (nowe opcje graficzne itd). Gracze otrzymają też możliwość grzebania bezpośrednio w plikach "*.ini".

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    To ja może odeślę płaczków, graficznych masturbatorów i fetyszystów pikseli do filmiku nt. downgrade'ów na przykładzie właśnie Wiedźmina:

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wiekszosc graczy zawsze beda plakac i marudzic, zwlaszcza u nas w Polsce, bo liczy sie tylko grafika w ultra do ktorej potrzeba dwoch kart GTX 980, dostaja fajna, rozbudowana gre za 200 zl z soundtrackiem i mapa itd gdzie inni nie daja do pudelka nic, w dodatku 16 darmowych DLC (pierdoly ale liczy sie sam fakt) ale i tak wszyscy beda marudzic ze grafika jest odrobine gorsza niz na zwiastunie z targow sprzed 2 czy 3 lat

5. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Bo nasz kraj pełny jest narzekających jęczących malkontentów... i nie tylko w świecie graczy.
    Niestety taka nasza przywara narodowa... możemy tylko z tym walczyć - chociażby w ramach tego forum.
    Ja tam jestem na swój sposób dumny jako Polak z produktu jakim jest Wiedźmin 3.
    I żaden ignorant tego mi nie zabierze.

Ostatnia edycja: Maj 21, 2015
    petroz lubi to.
  6. gracz100

gracz100 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    a malo tego najwiecej jecza ci co nie wydali nawet zlotowki za gre tylko graja na piracie

kuleczka91 lubi to.
  7. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dwa tytany w tej grze starczą spokojnie na ultra 4k z hairworks on i pewnie jeszcze z 50 fps.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no i ile to bedzie kosztowac? uswiadom mnie ile trzeba wydac zeby miec te ULTRA w 4K oczywiscie bez zadnych spadkow tak jak to wiekszosc pragnie i krytykuje konsole pod tym wzgledem ;)

9. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Też jestem dumny z tego, że polak również potrafi zrobić zajebistą grę i hype na nią, na cały świat. Grafika bardzo mi się podoba i naprawdę nie rozumiem, jak można marudzić pod tym względem.

Wczytywanie...

Poleć forum