1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CDP RED zadowolone z Wiedźmin 3: Dziki Gon Serca z Kamienia. Studio chce tworzyć jednocześnie 4 gry

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 11, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Twórcy opowieści Geralta przygotowują kolejny dodatek, który zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. Studio właśnie podsumowało zainteresowanie Sercem z Kamienia i zapowiedziało przygotowanie jednocześnie 4 gier!

Prezes CD Projekt RED – Adam Kiciński – postanowił podsumować ostatnie wyniki największego hitu rodzimego studia. Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia spełnił oczekiwania studia i ten fakt pozwala deweloperom optymistycznie spoglądać na kolejne rozszerzenie:

Są to bez wątpienia bardzo dobre informacje dla wszystkich miłośników uniwersum Wiedźmina – CD Projekt RED widzi, że gracze chcą tak rozbudowanych i ciekawych dodatków, więc autorzy mogą skupić się teraz na dopracowaniu kolejnego DLC.

Przedstawiciel CD Projekt RED poinformował, że jego firma zamierza jednocześnie przygotowywać 4 produkcje i dzięki temu w pełni wykorzystać posiadane talenty. Studio zamierza skupić się na 2 dużych i 2 mniejszych grach:

To są moim zdaniem bardzo dobre informacje. Niech główny zespół zajmuje się Cyberpunk 2077, mniejszy skupi się na Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino, a w przyszłości kolejne zespoły mogą tworzyć kolejne wyjątkowe dzieła dla graczy z całego świata!

Może mały spin-off Wiedźmina z Ciri? ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hasted

Hasted Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Offspin jak już to z lampertem a nie z ciri
    ... Gerald też mógłby się pojawić ;) no ciekawy jestem jak to pociągnąć dalej

4. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Jak dla mnie to moglby sie pojawic 3 deelcek do Wieśka z Wyzimą w szerszej postaci niz obecna, bo czuje niedosyt z tym ze jest tylko część zamku i nic wiecej

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Julian1916 lubi to.
  5. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A mnie wkurza to, że wersja xboxowa nie doczekała się edycji z kartami do gwinta. Chyba, że coś się zmieniło, ale odpuściłem temat.

6. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Nic sie nie zmienilo, zobaczymy co bedzie z kolejnym dodatkiem

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

7. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Fajnie by było gdyby powstał taki super zestaw obu dodatków razem z wszystkimi kartami do gwinta. Bo z tego co się orientuję to w Sercach z kamienia były tylko dwie z czterech talii (nie bijcie jeśli się pomyliłem:D). Więc kolejne dwie będą przy okazji Krwi i wina więc może tym razem Redzi nie oleją Xboxa i wydadzą pełne wydanie. Bo przy okazji serc będąc świeżo po wypłacie chciałem kupić pudełko by pograć z kuzynem w gwinta a tu brak takiej edycji. Normalnie krew mnie zalała:/

Wczytywanie...

Poleć forum