1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CDP ujawnia nowe darmowe DLC do Wiedźmin 3: Dziki Gon

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 10, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

CD Projekt obiecywało nam 16 pakietów DLC przed premierą Wiedźmin 3: Dziki Gon i póki co firma zgrabnie wywiązuje się z danego słowa. Pora na kolejny tydzień gratisowych rozszerzeń do Dzikiego Gonu!

Tym razem otrzymamy nie tylko "popierdółkę" w postaci nowego zestawu kart do "Gwinta" (nazwaną Ballad Heroes), ale również świeżą misję, zatytułowaną "Fool's Gold". Możliwe, że rozszerzenie będzie dostępne w cyfrowej dystrybucji jeszcze dzisiaj, 10 czerwca.

Ostatnie DLC z opóźnieniem trafiło do europejskiej cyfrowej dystrybucji. W udostępnionych pakietach znajdziemy elitarny zestaw kuszniczy, świeże pancerze, alternatywny kostium dla Yennefer, zlecenie Missing Miners oraz zestaw nowych fryzur dla Geralta.

Ekipa CDP RED cały czas stara się dopracować Wiedźmin 3: Dziki Gon. Właśnie udostępniono patch 1.04 dla XONE, a w drodze jest kolejna łatka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Mam nadzieję że CDP wyda jakiś dodatek do Wieśka 3 (np =. jakieś miasto bądź wyspę z nowymi misjami), te darmowe DLC są fajne jednak nie dla mnie.

4. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Będą dwa duże płatne DLC w tym jeden z nową lokalizacją, na początku przyszłego roku. Koszt (pakietu) to 99 zł.

5. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
  6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jak ktoś dobrze zakombinował to miał w cenie ok 260zł podstawkę + pakiet DLC ;)

7. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Cyfrową? Chyba tak, ja nie kombinowałem bo chciałem na cd, a pakiet dodatków z przyjemnoscia zakupie jak tylko wyjdzie pierwszy.

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Karty do gwinta w ogóle mnie nie interesują, nie dla mnie gra :p Nową misją się zadowolę jak najbardziej :) Hmm...skoro za nową lokalizację chcą 99zł na konsolę to może na kompa będzie za połowę mniej. Przecież nie dam za dodatek prawie tyle co za całą grę ^^

9. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Tak, cyfrowa. Wystarczyło kupić wcześniej kilka kart zdrapek i zakupić z xbox live marketplace. Cena z goldem przed premierą wynosiła 289zł. Zdrapki kupiłem za 45zł za 50zł i po przeliczeniu wychodziok 260zł. Gdyby zdrapki były po 40zł to koszt byłby jeszcez niższy (~230zł). Dodatkowo licencja jest na konto i konsolę, więc można taki zakup jeszcze dodatkowo "podzielić" :)

10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a ja kupilem gre za 189 zl bo mialem kod rabatowy i mam pudelko, plyte, soundtrack, steelbook i mape... wiec nie wiem czym tu sie chwalic

11. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Hehe ja bez kodu 10 min temu za 189zł choć mialem za 150 w folii ;/ .

A co do DLC to fajnie, że sprawnie i szybko to robią. Gwint raczej mnie nie zachwyci, ale nowy quest jak najbardziej :D

12. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jeżeli ktoś woli wersję pudełkową to jego sprawa, wola i prawo. Ja nikomu nie mówię że ma kupować cyfrowe bo to albo tamto, a tym bardziej nikomu nie bronię takiego zakupu. Przedstawiam jedynie sposób na obniżenie kosztów (zarówno podstawki jak i dodatków). A że cieszę się z tego zakupu, to chyba mi nikt tego nie zabroni? ;)

Sam sposób jest dość oczywisty jak się popatrzy i pośledzi trochę ceny zdrapek. A jeżeli chodzi o DLC, to przecież można zrobić tak samo z samymi dodatkami. Zakupić prepaid 100zł za 90zł i zakupić z XBL marketplace. Dycha zostaje w kieszeni na kilka piw? Zostaje! ;)

Co do dodatków do wersji na płycie, to szczerze było mi trochę tego szkoda więc zakupiłem za 5zł na allegro zestaw dodatków do wersji PC, który niczym prawie się nie różni od wersji xboxowej... też się da jak się chce ;)

13. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    i to jest właśnie ukłon w stronę graczy, szacun CDP :D
    gracze z Polski są dumni a inni producenci niech biorą przykład :)

16 dlc, płyta, naklejki, mapa i kilka popierdółek za które każdy inny producent by kazał sobie dopłacać.
    Bardzo ładnie z ich strony i miejmy nadzieję że ktoś weźmie przykład :)

Wczytywanie...

Poleć forum