1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CDROM nie odczytuje zawsze płyt

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez GieKSiarz, Styczeń 4, 2011.

1. GieKSiarz

GieKSiarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    Witam mam taką przypadłość że przy starcie jak wkładam płytkę to nie odpala za pierwszym razem. Muszę wyciągnąć płytę włożyć jeszcze raz i dopiero za którymś razem załapuje. Mam napęd liteon v1 lt +. Podczas grania nie ma zacięć ale na początku zawsze miał ktoś może coś takiego konsola 2 lata arcade. Dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hmm, nie wiem, czy to wina Twojej przeróbki, płyt, źle nagarnej gry czy innych pirackich spraw, ale u mnie było tak samo tylko że z oryginałami. Na początku konsola nie zawsze odczytywała płyty, trzeba było zrobic kilka razy 'otwórz napęd' i 'zamknij napęd' żeby zadziałało. Po około miesięcu konsola pracowała bardzo głośno, napęd/laser nie chodził poprawnie, strasznie 'rwał' - potem konsola zaczeła łapac regularne zawiechy. 10 minut i koniec - komunikat 'Wytrzyj płytkę szmatką lub zresetuj konsole'.

Ostatecznie skończyło się że wysłałem konsole na gwarancje do Microsoftu, po tygodniu już wszystko okej, i konsolka śmiga bezproblemowo do dzisiaj...

Pożycz jakiś oryginał od kolegi i zobacz czy występuje ten problem - jeśli tak, to konsole do naprawy trzeba dac.

Mam nadzieję że pomogłem,
    Nikolai.

Wczytywanie...

Poleć forum