1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Celowanie na Xbox'ie 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez misQ, Październik 16, 2011.

1. misQ

misQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możecie mi poradzić coś żeby lepiej grać na padzie w FPS-y. I Czy Aim Assist daje coś do celowania i idzie się go jakos "nauczyć" żeby celowanie było łatwiejsze??

PS A i powiedzcie mi jak działa Aim Assist

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Większość tych drogich tajwańskich kontrolerów nie jest lepsza od zwykłego pada...

4. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Dobrym przykladem jest strzelanie ze sniperki.
    Z aim assist mozesz strzelic obok goscia i trafi :)
    A na PC musisz trafic centralnie.

Dlatego od ponad 2 lat nie potrafie grac na pc w FPS...

5. misQ

misQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @Hiszpan3lek

@sloniu

Dzięki za wasze rady naprawdę doceniam to że się staracie ale mi chodzi o to czy macie jakieś rady dla kogoś kto zaczyna grać w FPS-y na konsoli. Grając w Medal of Honor 2010 w kampanię dla pojedynczego gracza zauważyłem coś takiego że jak te kreski od celowana są blisko przeciwnika (nie są bezpośrednio na nim tylko blisko niego) i jak nacisne celowanie to celownik przechodzi automatycznie na przeciwnika. Albo gdy prawym analogiem będę obracał postać i w między czasie zobaczę jakiś cel i gdy przestane się obracać i nacisnę szybko celowanie to jak te kreski od celowania będą bilsko przeciwnika to również automatycznie celownik przejdzie na wroga. Albo jak gram shotgannem i gdy nacisnę celowanie i bardzo szybko potem strzał (można rzec że prawie równocześnie naciskam celowanie i strzał) to wtedy przeciwnika też trafię a często zdarza się że ustrzelę heda. Podobne zjawiska odnotowałem grając w Black Ops'a (posiadam na Xboxie demo w którym jest tylko misja WMD ktora pochodzi z kampanii). I czy to jest właśnie Aim Assist??? W multi grałem jeszcze mało więc nie mogę narazie stwierdzić czy w rozgrywce online dzieją się podobne rzeczy. A jeżeli ktoś coś wie o Aim Assist w trybie multiplayer to proszę go bardzo żeby coś na ten temat napisał.

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Masz niski poziom trudności i masz auto aim, system sam ci pomaga celować możesz to wyłączyć w opcjach gry oraz pada, ja po 2h grania umiałem grać dość dobrze a po paru dniach już normalnie grałem, nie zgodzę się z Hiszpan3lek granie na PC jest łatwiejsze na konsoli jest ciężej dlatego te 2 platformy nigdy się nie złączą.

7. rekrut

rekrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    trening, trening i ten no a trening :) jak także od niedawna posiadam xbox'a i przyznam że jestem pod wielkim wrażeniem jak oglądam przeciwników jak walczą w FPS-y a ja czekam na odrodzenie :/

8. Szuwax89

Szuwax89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Również jestem świeżym posiadaczem x-a (nigdy wcześniej nie grałem w fpsy na padzie) od razu wyłączyłem wszelkie wspomaganie celowania bo jest to dla mnie idiotyczne, przejdę grę na medium z wspomaganiem a później na multi wycisnę 1-15 ^^. Korzystając z okazji mógłby mi ktoś na pw lub tutaj podesłać jak zrobić offline boty w COD BO ?

9. MiK

MiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi pomaga zmiana ustawienia osi Y dla prawego analoga.

Wczytywanie...

Poleć forum