1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

celownik w grach COD halo ip

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Koller, Wrzesień 1, 2010.

1. Koller

Koller Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. w takich grach jak halo albo COD jak jest z celowaniem na padzie? bo z tego co widzialem na filmikach to tylko sie idzie i automatycznie celuje caly czas jest ustawiony celownik w poziomie. mozna w ogole wycelowac w niebo?
    Bo to żadna frajda że się tylko chodzi i w odpowiednim momencie naciska strzał

2. Lotnik421 Xbox One

3. estern

estern Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Grałem w Cod`y i Halo i nie miałem żadnego auto-celowania. o_O A nawet jeśli jest to będziesz mógł(chyba) przestawić.
    Edit:
    Mogłem celować w niebo.

___

4. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pewnie kolesie z YT są takim kozakami , że wygląda to jak auto celowanie ;)

5. Koller

Koller Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to gra się tak jak na myszce? że też trzeba samemu sobie nacelować Tymi kółkami (nie wiem jak je nazywacie bo dopiero zaczynam swoją przygodę z Xboxem :p ) ?

! o jeszcze, o gta 4 mi się rozchodzi z tym celowaniem

6. i60r

i60r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak. Trzeba celować samemu. Precyzja co prawda nie dorównuje myszce, ale szybko można się przyzwyczaić.
    A te "kółka" to "analogi" (bądź grzybki :]).

7. Koller

Koller Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a można w grach zmieniać klawisze? tzn, jak mi nie pasuje strzelanie danym przyciskiem itd itd

8. i60r

i60r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, ale tylko w niewielu tytułach. Jednak nie jest to aż taką wadą, uwież mi, że standardowe przypisanie klawiszy (tj. lewy trigger do celowania, a prawy do strzelania) spisuje się znakomicie i powinien Ci pasować.

9. Koller

Koller Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dziekuje Wam. jeszcze nie widziałem żeby na jakimś forum tak szybko odpowiadali :)

10. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Nie wiem co za filmiki oglądałeś ;d
    Celujesz normalnie jak na mysze... np w CoD w singlu ustawiasz sobie asystowanie przy celowaniu jak chcesz (na PC chyba też to jest), ale wg mnie to glupie jest ;p Lepiej grać bez...
    W multi w ogóle nie ma. A auto aim to jest w tylko specjalnych grach jak np. Crackdown.
    Albo jak sobie załatwisz cheaty np do CoD to będziesz miał aim bota ***

11. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    we wszystkich fpsach celujesz gdzie chcesz, czasami konsola trochę pomaga, z gta sprawa jest inna, zależy to od meczu, czasami auto aim jest włączony a czasami nie. co do sterowania, to celowanie jest zawsze na prawa gałke, nie możesz ustawiac przyciskow wedle własnych upodoban, są najwyżej gotowe schematy, wybierasz ten, który ci odpowiada. możesz też zmieniać czułość

Wczytywanie...

Poleć forum