1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cena gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lionix, Grudzień 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Lionix

Lionix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Elo mam takie pytanko, powiem że ta kwestia strasznie mnie wkurza.

Dlaczego do ch*ja pana gry na PC kosztują ~100 zł (premiery) a na Xboxa 360 grubo ponad 200 zł ? No bez jaj!! Może bym to przeżył, gdyby nie to, że wydawca sobie robi chyba jaja i wciska nas w bambuko! Zrozumiałbym, jeśli były by jakieś dodatki, ale NIC! W grach zazwyczaj jest kartka ze sterowaniem/instrukcja na 6 stron, + płyta, a na PC za 2x niższą kwotę dostajemy instrukcję, poradniki, i czasem inne drukowane dodatki.

Dlaczego więc zwykłe gry na Xboxa kosztują tyle co kolekcjonerki na PC?

Ja kupuję gry tylko oryginalne, zresztą konsolę mam nie przerobioną, i na 100% nie przerobię. Ale nie powiem, trochę boli, a żal **** ściska

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum