1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cena GTA V.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Toyoda, Październik 2, 2013.

1. Toyoda

Toyoda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć.

Mam takie pytanie, może dość głupie dla kogoś lecz dla mnie bardzo istotne.
    A więc, czy cena gry GTA V szybko spadnie ?
    Bo cena na pewno spadnie i to pewnie o połowę, tylko zastanawiam się jak szybko, osobiście nie obserwowałem wcześniej w jakim czasie spadają ceny bo po prostu mnie to nie interesowałem bo nie miałem konsoli, teraz będę sobie sprawiał i chciałbym jednak wydać jak najmniej, teraz GTA V kosztuje ponad 200 zł, zastanawiam się czy tak w ciągu 2-3 miesięcy cena spadnie dość znacznie, jakie jest wasze zdanie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Za 3 miechy nie ma bata, żeby ta gra staniała o połowe....
    Jak masz problem wydać 2stówy za nówkę (a wierz mi, gra jest warta tych pieniędzy), to poszukaj używki- w dziale SPRZEDAM.
    Nikt Ci nie powie kiedy i o ile stanieje.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

4. Toyoda

Toyoda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No tak, o połowę na 100% nie stanieje, chodziło mi bardziej oto czy gra w ogóle w takim krótkim okresie stanieje.

Będę raczej szukał używek, lecz ja w temacie nie jestem i nigdy wcześniej nie kupowałem używanych gier i nie wiem czy warto zaryzykować.

5. Szakdar

Szakdar Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moim zadaniem cena GTA prawdopodobnie spadnie po świętach grudniowych.

6. kamil90hg

kamil90hg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może i trochę spadnie ale cena i tak będzie oscylowała w granicach 170-180zł moim zdaniem

Wczytywanie...

Poleć forum