1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

cena przerobki xtrime 1.6

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kris-t-off, Wrzesień 25, 2009.

1. kris-t-off

kris-t-off Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    mam przerobiona konsole ale ze gry nie chodza to koles powiedział ze musze przerobic na 1.6. czy 70zł to duzo/mało? jesli ktos przerabiał to ile płacił?

2. Lotnik421 Xbox One

3. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Jak dla mnie to dużo. Ja robie za 40zl na alegro popatrz bedziesz mial rozeznanie cenowe.

4. chudziak

chudziak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wieluń
    na forum użytkownik Brabus robi przeróbkę za cenę rangi XboX Maniak...

5. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    co do ceny ... mieszkasz w miescie czy na wiosce ???? przerabia tylko jeden kolo czy jest jakas konkurencja ???

x-sauber ok a wysylki to teraz za darmo sa tak ??? :D

policz sobie 1 rzecz .. ok niech bedzie na allegro za 40 zl ... do tego wysylka od Ciebie do niego np poczta ile teraz ? 10-15 zl pozniej on wysyla do Ciebie kolejne 10-15 zl ...

ok liczmy po 10 zl czyli masz 40+20 za wysylki + duzo czasu bez konsoli (poczta dlugo wysyla )

tak wiec ... dlatego sa takie ceny u lokalnych serwisow w malych miejscowosciach :)

gdybym ja mial przerabiac to pewnie cena to byla by 50 zl za uppgrade i 70 za przerobke od zera

nie chcesz ? spoko allegro i wysylki lub jazda do miasta oddalonego o jakies 27 km

6. Dawidek

Dawidek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ciechanów
    Mi zrobiono z 1.5 na 1.6 za 50 zl a cena byla 70 wiec jak bedziesz bral na allegro to napisz najpierw ze masz Ixtreme tylko ze starsza wersje zrobia to taniej ; ]]

7. mateusz121393

mateusz121393 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Ja przerabiałem ze dwa miesiace temu w Warszawie za 50zł:)

8. kris-t-off

kris-t-off Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak dam to do miasta, ale konkurencji to tam raczej nie ma (przynajmniej nie znam)
    w allegro to mi sie bawic nie chce ;P
    tez mi sie wydawalo ze 70zl to troche duzo

Wczytywanie...

Poleć forum