1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cena xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez eto, Luty 20, 2008.

1. eto

eto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie jak myslicie jak spadnie cena xbox 360 arcade,core,premium .....
    w przełomie maj-czerwiec ? mam zamiar ja kupic tylko nie wiem jak spadnie cena
    w maju sa jakies komunie czy cos to mysle ze bedzie jakas promocja (mam nadzieje)
    prosze o szybka odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. jabar24

jabar24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Cena xbox 360

tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą ;)

ale słyszałem że na premierę GTA 4 Microsoft planuje o 50euro popuścić ... -czyli końcem kwietnia

Ja jednak proponuję nie zwlekać z kupnem X360 - im później kupisz tym trudniej bedziesz miał nadrobić te wszystkie świetne tytuły

pOzdrO !! 8)

4. Grzelus301

Grzelus301 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

A wiecie może jaka cena XBOXa 360 może byc we Wloszech . ?

5. Grzelus301

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

@karol191
    Dzięki jesteś boski!!
    A tak na serio nikt nie wiem gdzie moge sprawdzić bo by wypadało sobie nowego kupić ;D gdzieś koło wakacji bo akurat będę tam jechać na wakacje to jakaś niższa cena być może będzie? :) 8)

6. eto

eto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ale jak myslicie czy za 800 zl kupi juz sie x360 choćby arcade? bo neiwiem co robic do kompa juz mam dosc dokladania pieniedzy a konsolka to dobra rzecz ;] jeszcze wypadalo by ja przerobic
    acha i mam jeszcze jedno pytanie ile kosztuja gry pirackie u was w miescie i czy je wogole kupujecie ^^

7. Grzelus301

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

XBOXa 360 Arcade niewiem dokładnie za ile kupisz zależy gdzie będzieszz szukał i czy nowego czy używke. Zależy gdzie byś kupował ;D A gry to cóż, u mnie w mieście niemam u kogo kupić więc sam sobie sciągam wypalam i muce :D Ale troche mało tych gier mam bo 65GB limit na miesiąc mam :D A jeśli chodzi o takie gierki to są to granice 20zł zależy jeszcze kto na jakich wypala ;] ;D

8. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

najlepiej sobie według mni kupić premium raz że mamy gdzie zapisywać od razu save z gier a wkońcu na pewno wyjdzie przeróbka taka że będzie można gry zrzucać na hdd a tak to będziemy od razu przygotowani ;)

Wczytywanie...

Poleć forum