1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cena Xboxa - Lublin

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Spaniel, Lipiec 18, 2009.

1. Spaniel

Spaniel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Karczmiska
    Wie ktoś może jaka jest cena X'a w sklepach w lublinie ?
    Chodzi mi dokładnie o Xboxa Arcade.
    Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. randoomek

randoomek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Hmm polecam Google.pl lub poprostu ruszyc sie raz na jakis czas z domu. Lenistwo niektorych mnie przerasta. Jak mozna sie pytac o takie rzeczy? Z tego co wiem Lublin to niejest wies gdzie wszedzie daleko jest to chyba mozna sie przejsc albo nawet na rowerku podjechac... Co do cen zmieniaja sie zalezy od kursu dolara oraz dostawy, no i oczywiscie od sklepu.

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    @randoomek

Przeczytałeś w profilu autora wątku skąd pochodzi? Jakbyś zauważył to ma kawałek do Lublina a może nie ma jak dojechać...

Jak lubisz sobie robić spacerki po ok 50km w jedną stronę(tyle jest z Lublina do miejscowości autora wątku) albo jazdę na rowerku to zapraszam na wspólną wyprawę ;)

5. randoomek

randoomek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Mamy XXI wiek nawet z jakiejs wsi 50km od Lublina sa pociagi, autobusy itp. Duzy wydatek na bilet dobowy za 5zl? Autobusem sie niechce ? Bo co? Bo trzeba sie przesiadac? Bez przesady to ze mieszkam w Warszawie nieznaczy ze mam wszedzie blisko tez mieszkam na obrzerzach i jakos nienarzekam ze musze po bulki co rano jechac po 4km na rowerze. Wystarczy chciec !

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak już napisałem może nie ma jak dojechać ;) Może jest nastolatkiem i nie może albo coś... Nie oceniaj ludzi od razu w ten sposób. Na pewno jakby mógł to by podjechał...

Ja też mieszkam w Warszawie i cieszę się, bo mam wszędzie blisko jednak nie każdy ma tak dobrze ;)

Dobra koniec offtopu może ktoś się wypowie z Lublina lub ktoś kto wie po prostu... Na allegro nie ma nikogo z tego miasta...

Wczytywanie...

Poleć forum