1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cena

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Przemas1990, Październik 3, 2011.

1. Przemas1990

Przemas1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ja mam Ixtreme 1.4 i Lite on Napęd. Zamierzam oddać konsole do przeróbki na lt 2.0 , może mi ktoś w przybliżeniu napisać ile to będzie kosztować ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Zazwyczaj w okolicach 40-70 zł. Jak masz klucz napedu to zrób to sam, kabel sata kosztuje w granicach 5 zł.

4. Przemas1990

Przemas1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie bawiłem się tym nigdy , boje się ze coś spier****** :D

5. Adrian Nowicki

Adrian Nowicki Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a jest już lt 2.0? u mnie w pozaniu za 40 zł przerabiają :)

6. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Na forum masz naprawdę dobre tutoriale. Wystarczy, że przeczytasz ze zrozumieniem. Z resztą po to są założone odpowiednie tematy na forum, żeby w razie wątpliwości zadać pytania. A z doświadczenia wiem, że ludzie na forum pomagają w razie jakiś problemów z przeróbką.

7. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja sobie zakupilem usb probe jak bylo po 39,99 poczytalem troche i sam przeabiam sobie konsole teraz :D zamias wydawac na przerobke :p nic trudnego krok po kroku jest opisane jak sie to robi

ps. przerobka od 20 do 100zl zalezy od miasta i czy osoba prywatna robi czy serwis jakis

Wczytywanie...

Poleć forum