1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Centrum Gry nalicza czas gry, gdy gramy offline?

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez VortaL, Grudzień 11, 2015.

1. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Takie pytanie, czy nie mając podłączonej konsoli do neta naliczy mi czas w grze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. VortaL

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A to nie potrafisz konsoli odłączyć od neta i sam sobie tego sprawdzić? Za ciężka filozofia czy jak? o_O Co to za problem odpalić grę na chwilę i zobaczyć czy naliczyło jakieś minuty...I tak ten czas gry jest przekłamany. Ostatnio miałam w centrum gry na liczniku 9h, a w grze, która także nalicza wyszło 6h i to był realny czas ;)

5. VortaL

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    chciałem sprawdzić na szybko, jakby ktoś wiedział bo gdy ma grać dziś u mnie ktoś inny chcę to sprawdzić.

6. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Swoją drogą nie pojmuje co dla microsoftu jest takie ciężkie w tym żeby to centrum gry liczyło czas i uruchomienia gry poprawnie. Dno...

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

7. VortaL

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Według mnie liczy poprawnie, tak plus minus.

8. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Nie zawsze, w gta v jak patrzylem kiedys mialem 27 godzin gry podczas gdy patrzac na statsy w grze mialem 29h online i w fabularnym coś koło tego. Wiedzmin którego wlaczalem z 30 razy jak nie wiecej mam info ze byl uruchamiany 4 razy.

Ciekawie też nalicza statystyki z niektórych gier. Np. w gta jest ile się zarobiło kasy. Ja na kazdej postaci mialem około 17 milionów, po grze na giełdzie mam teraz na każdej około 35 mln. Według centrum gier zarobiłem w gta 190 mln. Czyli około 75 więcej niż faktycznie (jakby ktoś się zastanawiał to uprzedzam że nie miałem tej kasy i nie wydałem skąd mogłaby sie wziąć w statsach)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja: Grudzień 12, 2015
    krzys1190 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum