1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ceny konsoli Xbox 360 jednak nie spadną

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez JaZz, Sierpień 24, 2011.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Liczyliście, że Microsoft wzorem Sony obniży cenę swojej konsoli? Niestety mam dla Was złą informację, nic takiego nie nastąpi, przynajmniej w najbliższym planowanym czasie.

Szef europejskiego oddziału firmy Chris Lewis, dał wyraźnie do zrozumienia, że na chwilę obecną cena konsoli Xbox 360 jest adekwatna do tego co otrzymuje kupujący. Nie omieszkał on również przypomnieć o ciągle rozwijającej się usłudze Xbox Live i coraz większym wsparciu dla Kinecta. Wszystko to składając się w całość powoduje, że obniżki cen nie są planowane.

źródło:
    http://www.eurogamer.net/articles/2011-08-22-ms-not-feeling-360-price-cut-pressure

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Jednak nic się w tej kwestii nie zmieniło i Europa (szczególnie wschodnia) jest nadal traktowana po macoszemu w porównaniu do USA. Mocno rozbudowany XBL (USA). Co z resztą świata? Pop.erdol.ny Kinect to nie wszystko. Osobiście cały czas mam konto na US, ale i tak daleko M$ do SONY jeśli chodzi o nowe ex'y , a na xbl to nie pamiętam kiedy się logowałem, bo po prostu się nie chce, jeśli ma się coś takiego jak PS3.
    Bez urazy dla tych, którzy posiadają tylko X360, ale każdy kto ma konto xbl PL niestety ma przesrane.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    I dzięki temu dla niektórych ta cena jest za wysoka ... (brak dobrych ex'ów) :p

5. lubieplacki

lubieplacki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przecież xboxy i tak są tanie to co oni by chcieli obniżać : D

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Przy ostatniej obniżce Sony już nie tak bardzo - PS3 249$, a x360 299$.

7. topol92

topol92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niedawno kupiłem xboxa zakładając konto na polskę. Czy mogę przenieść swój profil na US? Czy to jest legalne mieć profil na innym kraju niż się faktycznie mieszka? Co wtedy z gwarancją?
    Co ma konto US czego nie ma konto PL?

8. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja jakoś mam i jest ok:p
    Co do większego wsparcia dla kinecta:) - KU*WA to gówno normalnie niszczy cały sens posiadania xbox'a. Nie dość, że ktoś wyżej napisał, że PS3 już jest tańsze to jeszcze nic porządnego nie wychodzi na xbox'a (exy), oczywiście są wyjątki np. GOW 3

9. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Taaa :D konto US ma dużo więcej ''bajerów'', ale z blokadą regionalną, czyli ich u nas nie użyjesz...
    Ogólnie to jest temat o cenach konsol, a nie o różnicach na kontach US i PL.

Do tematu:
    Jeżeli do świąt cena PS3 spadnie mniej więcej do ceny Xbox'a Slim 250GB, to niestety zmieniam platformę... :p
    U nas jednak wszystko z opóźnieniem idzie, więc pozostaje czekanie na rozwój sytuacji... ;)

PS. A kinecta narazie mogą sobie ''wsadzić'' :D od miesiąca mi się tylko kurzy, bo nie ma w co grać... o_O

Sent from my U20i using Tapatalk

10. topol92

topol92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dlaczego nikt nie pisze o tym, że z kinectem można prowadzić video rozmowy z kimś na PC przez Windows Live Messenger?

11. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ładnie to tak zrzynać cudze newsy :p

12. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Człowieku, tutaj każdy daje newsy z innych stron. Nie zauważyłeś, że pod każdym newsem jest źródło?

13. sammael74

sammael74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    olsztyn
    garibaldi,nie zrzynal bo podal zrodlo newsa a poza tym troche niedokladnie przetlumaczyl z calym szacunkiem do autora newsa,mr Lewis powiedzial doslownie ze usluga live jest godna pozazdroszczenia a to co osiagneli z kinecktem powinno sklonic innych do pojscia w tym kierunku,nie ma jak skromnosc,a ceny na ang. live(takowego posiadam)wbijaja w sufit

14. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gdyby tylko Sony w PS3 zrobili lepsze pady to bym chyba od razu sprzedawał xkloca i kupował PS3. Kit że bym stracił troche na grach które mam ale później na bank by mi się zwróciło. Ale tego nie zrobie bo pady w PS3 to porażka. Jeszcze ta obniżka cen w dodatku.

15. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Jak nic ciekawego nie zapowiedzą ( a nie zanosi się na to) w kwestii tytułów ex na następny rok , to napewno pomyślę poważnie nad dokupieniem i PS3 ...albo lepszego PC , tak zrobię. Zwłaszcza jak na E3 nie będzie nextgenów.

16. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Czy ja wiem, exy nie sa najwazniejsze z konsol, ms ma inny sposob na marketing i dobrze im to wychodzi bo nadal jest kupywanych duzo klockow.
    A co polskiego xbl to nie wiem nie uzywalem bo nie mieszkam w Polsce, ale co wy chcecie miec? Radio, wiecej obrazkow w markecie? Nie rozumiem.
    Jestem zarejestrowany na Hiszpanskim live i nie mam radia, ni espn i jakos zyje...

17. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    do przewidzenia :D jak to się mówi obiecanki cacanki a głupiemu radość : P

18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Właśnie "wsparcie dla kinecta - coraz większe", a o zwykłym padozjadaczu już całkowicie zapominają.. :(

19. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na szczęście i na nieszczęście mam 6 kolegów którzy maja PS3 i 7 bede miał może (namawiam go na Xboxa) SAm zbierałem na PS3 Ale wyskoczył mi tata z propozycją, że prawie za darmo mogę mieć xboxa no a jak za darmo no to brać. Teraz trochę żałuję (ze względu na przyjaciół i exy tylko) a pod każdym innym względem wole xklocka. A sory jeszcze to darmowe multi mnie do PS3 ciągnie mimo że live jest lepszy.

20. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    @up
    U mnie tez wszyscy maja PS3, i ja wzielem sobie x360 ze wzgledu ceny jak i lepszego live. I nie mylilem sie.
    Gdy psn zostalo shackowane mina na ich twarzach i moj smiech z nich bezcenne :) Rowniez gdy przychodza do mnie i mowia ze chceli by miec takiego pada na ps3.
    Jeden z tego powodu kupil sobie x360, tak na prawde mam wylane na granie ze znajomymi, ale nie ktorzy nie maja pieniedzy kupywac nowki jak ja, to juz jest inny problem.

21. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Sony kolejny krok do przodu w porównaniu z Microsoftem. Smutne, ale prawdziwe. Nie dość że PSN za darmo, to jeszcze obniżki cen konsol, pewnie coś jeszcze tam wykombinują, ale MS skupia się tylko na XBL USA no i Kinect. To pudełko niszczy erę Xboxa, może w technologii to postęp, ale za bardzo skupiają się na tym pierdołku. Ucierpimy przez to jeszcze nie raz...

Wczytywanie...

Poleć forum