Cezary Pazura w Bad Company 2

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
Poznaliśmy dzisiaj nazwisko kolejnego aktora, który użyczy swojego głosu bohaterowi gry Battlefield: Bad Company 2. Dobrze znany wszystkim Cezary Pazura, często dubbingujący różne postacie, wcieli się w Terrence'a Sweetwatera. Żołnierz ten wylądował w kompanii "B" za wgranie wirusa do zabezpieczonej sieci wojskowej. Wcześniej polski oddział EA ujawnił, że George'a Haggarda odegra Mirosław Baka. Premiera 5 marca.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=GNKdyWHpi9s[/YOUTUBE]

źródło: onlinecenter.pl
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Cezary to mistrz ale jego głos do gier takich jak tu moim zdaniem nie za bardzo pasuje
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Eh... jak tu chcem grubego,męskiego głosu... on moze dabingowac głos osłowi ale nie w takiej grze ;(
 

Fauson

Świeżak
Świeżak
też odnoszę wrażenie, że Pazura tu nie pasuje, z kolei Baka jak najbardziej
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Mi się bardzo podoba ale po Nowickim w roli Sheparda każdy dubbing jest dla mnie świetny. A tak na serio Pazura jest w dubbingu świetny i na pewno będzie czuć w jego kwestiach emocje odpowiadające temu co aktualnie dzieje się na ekranie.
 

mentes

Banned
he he Cezary Pazura u Bad C2? ha ha
 

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
no to już wiem, że zagram w wersje angielską ;] jednak ciekawe kto jeszcze dołączy do dubingu
 

tobi0688

Użytkownik
Użytkownik
I to jest kurw... to :D
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Na początku pomyślałem że spoko ale po obejrzeniu tego materiału stwierdzam - nie pasuje mi ten Czarek. Może to dlatego że za dużo bajek już robił i się jego barwa głosu kojarzy z poprzednimi wcieleniami a może dlatego że po prostu jego głos nie pasuje do tej gry. Zobaczymy gotowy efekt, ocenimy wtedy. Ale coś czuję że tak jak MW2 wersja ang. będzie lepsza.
 

tosh92

Użytkownik
Użytkownik
On Jest Dobry W Komediach, Ja Go Nie Widze W Grze Wojennej
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
W BC były niezłe jaja więc może chcą z tego komedię zrobić dlatego Cezary będzie:) Poczekamy ocenimy:D
 

Macior

Użytkownik
Użytkownik
On Jest Dobry W Komediach, Ja Go Nie Widze W Grze Wojennej
W środkowej części zdania nie używamy dużych liter jeżeli nie jest to nazwa własna.

@Topic
Zobaczymy jak to będzie w gotowej grze, po kilku dialogach ciężko cokolwiek ocenić.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja nigdy w grach ani w filmach nie lubiałem pełnego spolszczenia, gdyż według mnie jak mają mówić po angielsku to niech mówią, wolę napisy, coś mi się wydaje, że w BF: BC2 zagram w wersję angielską.
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe ile mu zapłacili za tą wyczerpującą wypowiedź na końcu materiału... Dla mnie Pazura tutaj zupełnie nie pasuje! Błagam o wersję z napisami i z angielskimi głosami! :eek:
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Słuchajcie, to jest tak, ta gra nie jest typowo wojenna jak np. MW2, to są jaja z wojny, że tak powiem ;) Wg. mnie jego głos pasuje tutaj idealnie. Tam jest ileś różnych, niepowiązanych ze sobą postaci, jeden to kozak z męskim głosem, drugi to młodzik (śmieszek) - Pazura. Nie wszystkim może się to spodobać, ale wierzcie mi, w czasie gry wiele razy się zaśmiejecie ;)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ten końcowy tekst wycięty z gry brzmi fajnie :D "To jest k*rwa to!" .
 

wujekbill

Użytkownik
Użytkownik
Akurat w tego typu grach rozmowy nie mają takiego dużego znaczenia jak np. w Mass Effect.
Myślę, że polska wersja będzie fajna ;))
 

jadakis1

Użytkownik
Użytkownik
mi Pazura i Baka pasują do takiej gierki
 

aquacell

Użytkownik
Użytkownik
Słuchajcie mam pytanie, może głupie, ale czy w BC2 na X360 będzie polski dubbing czy nie? pytam, bo we wszystkich preorderach które widziałem jest wersja angielska.
 

Ingvar

Banned
OMG. A o czym mówi ten temat ? O polskiej wersji BC2....
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom